loading...

بروز شو

داده های بیشتر، FOMO کمتر: 20+ آمار طراحی وب برای به روز نگه داشتن شما

علیرضا بازدید : 59 دوشنبه 09 خرداد 1401 نظرات (0)

واقعیت: تعداد افراد شاغل در صنعت خدمات طراحی وب در ایالات متحده طی پنج سال گذشته به طور متوسط ​​4.8 درصد کاهش یافته است.


این به این دلیل نیست که طراحی وب از اهمیت کمتری برخوردار است. برعکس - هر دقیقه 175 وب سایت ایجاد می شود - با افراد بیشتری از پلتفرم های ایجاد وب سایت برای ساختن وب سایت بدون نیاز به اتکا به طراحان حرفه ای استفاده می کنند.


با این حال، یک جستجوی سریع در آمار طراحی وب انجام دهید، و با تصویر متفاوتی از این صنعت مواجه خواهید شد: تصویری که در حال پیشرفت است، پر از اعداد تبدیل قابل توجه و فرصت های شغلی فراوان. دلیل بین این دو دنیا؟ بیشتر آمارهای چشمگیر موجود در مورد طراحی وب یا قدیمی یا غیرقابل تأیید هستند.


به عنوان مثال، بسیاری از منابع معتبر دوست دارند به خود ببالند که 94٪ از مردم می گویند که طراحی زیبایی بد دلیل بی اعتمادی آنها به یک وب سایت است. با این حال، آنها اشاره نمی کنند که این آمار از تحقیقات آکادمیک منتشر شده در سال 2004 مشتق شده است - زمینه ای بسیار متفاوت با نحوه تعامل ما با وب در سال 2022، زمانی که تجربه کاربر در راس اولویت های بازدیدکنندگان قرار دارد.


این مقاله چه برای انتقال قدرت طراحی وب، درک فضای رقابتی، یا انتخاب طرح بعدی برای سرمایه‌گذاری، استخراج مرتبط‌ترین و قابل تأییدترین آمار است که اطلاعات بیشتری در مورد دنیای طراحی وب سایت در سال 2022 نشان می‌دهد. خلاصه زیر به شما کمک خواهد کرد که نه تنها چگونه یک وب سایت طراحی کنید، بلکه چگونه یک وب سایت موفق برای مخاطبان امروزی طراحی کنید.

8 پروژه برجسته Webflow

علیرضا بازدید : 70 شنبه 07 خرداد 1401 نظرات (0)

هوا گرم‌تر می‌شود، پرندگان غوغا می‌کنند و خلاقیت فراوان است - به لطف انجمن سازندگان ما و نمایشگاه Webflow.

خواه این یک سایت نمونه کار جدید جالب باشد، یا برخی از قابلیت های شبیه سازی سرگرم کننده - آوریل مملو از پروژه های Webflow بود که باید آنها را بررسی کنید.

خلاصه این است.

بازار هدف چیست و چگونه بازار هدف را تعریف کنیم

علیرضا بازدید : 48 سه شنبه 03 خرداد 1401 نظرات (0)

یکی از اولین قدم ها در راه اندازی یک کسب و کار، تعیین بازار هدف است. این مرحله به تنهایی می تواند مبنایی باشد برای اینکه چه محصولاتی ایجاد می کنید، چگونه برند تجاری خود را نشان می دهید و در نهایت برای چه کسانی بازاریابی می کنید.

با در نظر گرفتن این موضوع، باید دارایی هایی را توسعه دهید که با بازار هدف شما همخوانی داشته باشد. با ایجاد وب سایتی شروع کنید که نشان دهنده کسب و کار شما باشد و از زبان و تصاویر مرتبط با مخاطبان شما استفاده کند. در نظر بگیرید که در چه جایگاهی می توانید قرار بگیرید و چه چیزی کسب و کار شما را از رقبا جدا می کند. از آنجا می‌توانید پیام‌ها، برندسازی و تبلیغات طراحی شده برای بازار هدف خود ایجاد کنید و سرنخ‌های بیشتری را به مشتریان تبدیل کنید.

به خواندن ادامه دهید تا در مورد تعریف بازار هدف خود بیشتر بدانید و نکات تخصصی در مورد نحوه اجرای این هدف گذاری در استراتژی کسب و کار خود را به دست آورید.


بازار هدف چیست؟

بازار هدف شما مصرف کننده اصلی محصول شماست. هنگامی که بدانید این کیست، می توانید تلاش های برندسازی و بازاریابی خود را به سمت آنها تنظیم کنید.

یک بازار هدف می تواند از گروه وسیعی تشکیل شود، مانند مردان متاهل بالای 40 سال در ایالات متحده، یا می تواند کاملاً محدود باشد، مانند زنان شهری، آگاه به سلامت و گیاهخوار در تگزاس. بازار شما به نیازهای مصرف کننده خاص آدرس های محصول شما بستگی دارد.

سه جنبه کلیدی بازار هدف عبارتند از:

جمعیت شناسی: سن، جنسیت، درآمد، تحصیلات یا وضعیت شغلی.

جغرافیا: موقعیت اصلی بازار شما.

ویژگی های شخصیتی: چه چیزی را دوست دارند و چه چیزی را دوست ندارند، همچنین از کجا خرید می کنند و مارک های مورد علاقه شان.

برای مشخص کردن بازار هدف خود، باید داده های مربوط به جایگاه محصول، مشتریان و رقبای خود را تجزیه و تحلیل کنید.

مبانی امنیت سایبری: چگونه کسب و کارها می توانند در برابر حملات سایبری آماده شوند و از آنها دفاع کنند

علیرضا بازدید : 198 دوشنبه 02 خرداد 1401 نظرات (0)

طبق گزارش FBI در سال 2020 از جنایات اینترنتی، 791790 کسب و کار حملات سایبری را در آن سال گزارش کردند که 69 درصد افزایش در مجموع گزارش ها نسبت به سال 2019 نشان می دهد.


از اسکریپت بین سایتی، که در آن مهاجمان خطوط جدیدی از کد را در اجزای وب‌سایت ناامن وارد می‌کنند، تا حملات فیشینگ که حساب‌های ایمیل گروهی را هدف قرار می‌دهند و بدافزارهای مخرب با پیوندهای فایل مبهم، امنیت سایبری یک نگرانی فزاینده برای صاحبان مشاغل کوچک است. به همین دلیل، ضروری است که آنها اصول اولیه امنیت سایبری و نحوه محافظت از سیستم های خود را در برابر نقض داده ها در طول عملیات روزانه خود، چه ایجاد یک وب سایت یا راه اندازی یک شبکه خصوصی، درک کنند.

امنیت سایبری چیست؟

امنیت سایبری حفاظت از اطلاعات محافظت شده و داده های حیاتی آنلاین است. سازمان‌ها و کسب‌وکارهای کوچک اقدامات امنیت سایبری را برای دفاع از داده‌های حساس در برابر تهدیدات داخلی و خارجی و بهترین آمادگی برای حمله انجام می‌دهند.


برای بهبود سیستم‌های دفاعی و متحد کردن آژانس‌های فدرال، جو بایدن، رئیس‌جمهور ایالات متحده، قانون تقویت امنیت سایبری آمریکا را در تاریخ 1 مارس 2022 امضا کرد. این قانون اکنون همه نهادهای زیرساختی حیاتی را ملزم می‌کند که حملات را به آژانس امنیت سایبری و امنیت زیرساخت (CISA) گزارش دهند. هدف سازمان دولتی مدیریت و کاهش ریسک است.


همانطور که گفته شد، با بهبود زیرساخت های ملی، روش های هکرها نیز بهبود می یابد. در حالی که از بین بردن همه تهدیدها تقریباً غیرممکن است، می‌توانید با ایجاد یک موقعیت امنیتی سایبری قوی، یک اصطلاح صنعتی که به اثربخشی یک سیستم اشاره دارد، قرار گرفتن در معرض هکرها را تا حد زیادی کاهش دهید.

21 تا از بهترین لوگوهای گروه برای الهام بخشیدن به خود

علیرضا بازدید : 50 یکشنبه 01 خرداد 1401 نظرات (0)

چه در Spotify یا Tidal موسیقی پخش کنیم، چه در یک برنامه رادیویی در SoundCloud تنظیم کنیم، چه کلیپ‌ها را در YouTube تماشا کنیم یا آهنگ‌هایی را از یک برنامه زنده در اینستاگرام به اشتراک بگذاریم، روش استفاده از فناوری برای تعامل با موسیقی به‌طور چشمگیری – و به طور مداوم – از اوایل تغییر کرده است. دهه 2000 امروزه، پخش موسیقی 84 درصد از درآمد صنعت موسیقی ایالات متحده را تشکیل می دهد. Kings of Leon اولین گروهی بود که آلبوم دیجیتال NFT را در سال 2021 منتشر کرد. و TikTok چارت ها را تصاحب کرده است و به هنرمندان فرصت های جدیدی برای نمایش صدای خود و دستیابی به مخاطبان جدید می دهد.


در حالی که صنعت موسیقی به تکامل خود ادامه می دهد و امکانات برای رشد بی پایان است، برخی چیزها هرگز تغییر نمی کنند. داشتن یک هویت نام تجاری مشخص برای گروه خود، از جمله لوگوی گروه متمایز، یکی از بهترین دارایی های برندسازی است که می توانید داشته باشید، حتی در عصر دیجیتال جدید.


استفاده از سازنده لوگو برای ایجاد لوگوی گروه، راهی عالی برای مشخص کردن زیبایی بصری شماست تا بتوانید به جای طراحی روی موسیقی خود تمرکز کنید. در اینجا ما تعدادی از بهترین آرم های گروه، به علاوه چند نکته مفید برای الهام بخشیدن به آرم های خود را جمع آوری کرده ایم.

پیشگام در جستجوی اینترنت برای همه

علیرضا بازدید : 60 شنبه 31 ارديبهشت 1401 نظرات (0)

صاحبان مشاغل، خود خالقان مانند هنرمندان و عکاسان، کارآفرینان - و همه افراد در این بین - همه از ایجاد یک وب سایت یک هدف دارند: به اشتراک گذاشتن ایده ها، خدمات و محصولات خود با جهان. روشی که ما در آن را می بینیم، این فقط به ترافیک وب سایت شما بستگی ندارد، بلکه با اطمینان از اینکه همه کسانی که بازدید می کنند می توانند با محتوای شما تعامل داشته باشند، بستگی دارد.


همیشه اینطور نیست. ممکن است تعجب کنید که به دلیل ناتوانی، 1 میلیارد نفر در سراسر جهان - که 15٪ از جمعیت جهان است - نمی توانند به بیشتر اطلاعات یا خدمات اینترنت دسترسی داشته باشند. درصدی مانند این باید تغییر کند و به لطف تکامل دسترسی به وب سایت، این تغییر خواهد کرد.

بازاریابی هوش مصنوعی: مزایا، چالش ها و ابزارها برای استراتژی هوش مصنوعی شما

علیرضا بازدید : 38 جمعه 30 ارديبهشت 1401 نظرات (0)

در حالی که هوش مصنوعی تنها چند دهه پیش کار علمی تخیلی بود، بسیاری از مردم اکنون به طور روزانه با این فناوری تعامل دارند، چه گوش دادن به یک لیست پخش انتخاب شده در Spotify، چه تماشای یک برنامه پیشنهادی در نتفلیکس یا پرسیدن صدای گوگل. دستیار تنظیم تایمر آشپزخانه


و مصرف‌کنندگان تنها کسانی نیستند که از این فناوری سود می‌برند – طبق یک مطالعه گارتنر در سال ۲۰۱۹، ۳۷ درصد از کسب‌وکارها هوش مصنوعی را به شکلی پیاده‌سازی کرده‌اند.


در حالی که به نظر می رسد فقط موفق ترین شرکت ها می توانند سود ببرند، پیشرفت در فناوری به این معنی است که شرکت های مقیاس کوچکتر نیز می توانند از قدرت هوش مصنوعی در عملیات روزانه خود استفاده کنند.


اما در کسب و کار کوچک خود از کجا شروع کنید؟ گزارش McKinsey در سال 2018 نشان داد که از بین تمام عملکردهای شرکت، بازاریابی بیشترین سود را از هوش مصنوعی دارد. بنابراین، پس از ایجاد یک وب‌سایت، سعی کنید صدها ابزار هوش مصنوعی در دسترس و مقرون به صرفه را لایه‌بندی کنید تا نیازهای مشتریان خود را بهتر بشناسید، آنها را با بهترین محصولات مطابقت دهید و در زمان بهینه برای خرید به آنها دسترسی پیدا کنید.


در این مقاله، مزایا و چالش‌های هوش مصنوعی را بیشتر بررسی می‌کنیم و به شما کمک می‌کنیم تا بفهمید چگونه می‌توانید از این فناوری پیشرفته برای تقویت تلاش‌های بازاریابی کسب‌وکار کوچک خود به بهترین شکل استفاده کنید.

همه چیزهایی که برای برنامه ریزی برای رشد کسب و کار باید بدانید

علیرضا بازدید : 61 پنجشنبه 29 ارديبهشت 1401 نظرات (0)

رشد کسب و کار رشد کسب و کار

بر اساس گزارش منتشر شده توسط اداره سرشماری ایالات متحده، برنامه های تجاری جدید بین سال های 2020 تا 2021 20.6 درصد افزایش یافته است. از آنجایی که کارآفرینان بیشتری با راه اندازی یک کسب و کار به دنبال فرصت های جدید بودند، برخی شاهد رشد قابل توجهی بودند. به عنوان مثال، خرده فروشان تجارت الکترونیک و خدمات تحویل غذا در طول همه گیری COVID-19 افزایش یافت.


اگر کسب‌وکار شما در طول تغییرات جهانی رشد نکرد، به این معنی نیست که شانس خود را از دست داده‌اید. همه کسب‌وکارها می‌توانند با اجرای استراتژی رشد مناسب به سطح جدیدی از موفقیت دست یابند، خواه ارائه خدمات یا محصول بهتر یا هدف قرار دادن یک بازار جدید در کل. برای کمک به بردن کسب‌وکارتان به مرحله بعدی، به نحوه رشد کسب‌وکار، انواع استراتژی‌های رشدی که می‌توانید اتخاذ کنید، و نحوه تعیین آمادگی یک شرکت برای رشد را نشان خواهیم داد.

YouTube Live: نحوه پخش جریانی زنده در YouTube و جلب مشارکت

علیرضا بازدید : 83 چهارشنبه 28 ارديبهشت 1401 نظرات (0)

این روزها ما فقط ویدیوها را تماشا نمی کنیم. ما با آنها در زمان واقعی تعامل داریم. چه در یک کنفرانس آنلاین شرکت کنیم، چه یک رویداد ورزشی پخش شده را مشاهده کنیم یا در اجرای زنده کمدین مورد علاقه خود شرکت کنیم، لحظاتی از خنده و هیبت، تعلیق و تشویق را به اشتراک می گذاریم، مهم نیست چقدر از دیگران در حال کوک کردن دور هستیم. به همین دلیل است. جادوی مشترک، بسیاری از کسب و کارها برای تعامل با مخاطبان به ویدیوی زنده روی می آورند. امروزه، هر کسی می‌تواند از صفحات رسانه‌های اجتماعی خود یا حتی در وب‌سایت ایجادشده خود، پخش زنده داشته باشد.


در این راهنما، نحوه پخش زنده در یوتیوب را به صورت گام به گام یاد خواهید گرفت. ما همچنین نکات و ایده هایی را برای الهام بخشیدن به شما در هنگام ایجاد محتوای ویدیویی خود به اشتراک خواهیم گذاشت. اگر هنوز راه‌اندازی نکرده‌اید، از مولد نام YouTube برای راه‌اندازی کانال خود با نام عالی استفاده کنید.

 • YouTube Live چیست؟
 • مزایای پخش زنده برای کسب و کار شما
 • چگونه با YouTube Live شروع کنیم
 • نحوه پخش زنده در یوتیوب: 3 راه
 • نکاتی برای پخش زنده موفق YouTube
 • 11 روش برای تبلیغ پخش زنده YouTube شما

16 مثال شعار جذاب برای کمک به نوشتن خود

علیرضا بازدید : 92 سه شنبه 27 ارديبهشت 1401 نظرات (0)

پس از یک نسل از «زندگی کن، بخند، عشق بورز» و «YOLO»، جای تعجب نیست که ژنرال Z شعار تبلیغاتی را کمی «شاد» بداند. با این حال، شعارها نمرده اند - آنها فقط از کمپین های برند فراتر رفتند و اکنون جنبش های ایدئولوژیک جهانی را به قدرت می رسانند. شعارهای قوی مانند «پرندگان واقعی نیستند» برای «لغو فرهنگ» نه تنها بخشی از فرهنگ لغت روزانه ما شده است، و هر تکرار می تواند جهان را برای بهتر یا بد شکل دهد.


در حالی که "شیر دارید؟" ممکن است در سال 2022 مانند دهه نود تأثیر نداشته باشد، ایده پشت آن مانند همیشه بی انتها است: شعارها یک ابزار زبانی قدرتمند برای کمک به ثبت نام تجاری شما در حافظه جمعی هستند. در اینجا، جذاب‌ترین شعارها را بررسی می‌کنیم، چرا که آنها کار می‌کنند و به شما کمک می‌کنند تا یکی از شعارهای خود را پیدا کنید.

 

معماری اطلاعات: راهنمای مبتدیان

علیرضا بازدید : 173 دوشنبه 26 ارديبهشت 1401 نظرات (0)

تصور کنید به یک مرکز خرید رفته اید و متوجه می شوید که هیچ قافیه یا دلیلی برای چیدمان ساختمان وجود ندارد: فقط یک راه برای ورود و خروج، بدون میانبر، تعداد زیادی بن بست، و هیچ دایرکتوری در ورودی که به بازدیدکنندگان کمک کند همه چیز را بفهمند.


حالا تصور کنید که اگر یک وب‌سایت به این شکل ایجاد کنید چه اتفاقی می‌افتد: کنجکاوی اولیه بازدیدکنندگان شما به سرعت جای خود را به سردرگمی و استرس می‌دهد و احتمالاً صفحه را ترک می‌کنند – دیگر هرگز بازنمی‌گردند.


به همین دلیل است که اصول معماری اطلاعات بخش مهمی از طراحی وب سایت را تشکیل می دهد. در این راهنما، معماری اطلاعات چیست و مراحل و ابزارهایی که برای انجام آن نیاز دارید را به تفکیک می پردازیم.

بهترین وب سایت های راه اندازی شده که تحت تاثیر قرار می دهند

علیرضا بازدید : 60 دوشنبه 26 ارديبهشت 1401 نظرات (0)

یکی از بهترین ابزارهای رایگان برای تبلیغ استارتاپ، ایجاد یک وب سایت است. یک وب‌سایت استارت‌آپ با طراحی حرفه‌ای، مردم را تشویق می‌کند تا درباره ایده محصول یا خدمات منحصربه‌فرد شما اطلاعات بیشتری کسب کنند و با بهینه‌سازی وب مناسب، به گسترش سریع بازار شما کمک کند.


برای کمک به برنامه‌ریزی وب‌سایت خود، در اینجا برخی از وب‌سایت‌های راه‌اندازی وجود دارد که الهام‌بخش نوآوری، انگیزه اقدام و رهبری در طراحی UX و محتوای وب هستند.


7 بهترین وب سایت استارت آپی

مدالست

سینکو دی مایو

چاپی

سینا

مینتا

V Labs

کوبیرو

چگونه یک وبلاگ سفر راه اندازی کنیم + (با انجام آن پول دریافت کنید)

علیرضا بازدید : 251 شنبه 24 ارديبهشت 1401 نظرات (0)

در حالی که وبلاگ نویسی در سفر یکی از محبوب ترین انواع وبلاگ ها است، مطمئن باشید، شما شانس شروع وبلاگ خود را از دست نداده اید. در حالی که رقابت در طول سال‌ها افزایش یافته است، تقاضا نیز افزایش یافته است: در واقع، شورای جهانی سفر و گردشگری برنامه‌ریزی می‌کند که سفر و گردشگری در ایالات متحده در سال 2022 به سطوح قبل از همه‌گیری خواهد رسید و نزدیک به 2 تریلیون دلار به اقتصاد ایالات متحده کمک می‌کند.


امروزه، کلید راه‌اندازی یک وبلاگ مسافرتی، ورود به یک طاقچه و ارائه محتوای تخصصی متمرکز است. مکان های محبوب جدید، ماجراجویی ها و جواهرات پنهان هر روز به سطح می آیند. حتی حیاط خلوت و شهر شما ممکن است برای خوانندگان جدید ناآشنا باشد و شما می توانید دیدگاه های منحصر به فرد خود را به مرور آنها اضافه کنید.


در این راهنما، ما به شما کمک می کنیم تا در این زمینه حرکت کنید، از ایجاد یک وبلاگ گرفته تا نوشتن پست های خود و یافتن همکاری، تا نه تنها برجسته شوید، بلکه پول نیز دریافت کنید. هنگامی که یاد گرفتید چگونه یک وبلاگ مسافرتی راه اندازی کنید، دنیا را در دستان خود خواهید داشت.

نام تجاری سونیک: چیست و چگونه می تواند برای برند شما صحبت کند

علیرضا بازدید : 63 پنجشنبه 22 ارديبهشت 1401 نظرات (0)

هر بچه دهه 90 آهنگ زنگ اصلی نوکیا، صدای "You got mail" AOL یا تم معرفی دیزنی را می شناسد. صدا قدرتمند است و می تواند حافظه را فعال کند و شما را فوراً (حتی برای یک میلی ثانیه) به حافظه و احساس هر بار که آن را می شنوید منتقل می کند. طبق گزارش سالیانه سال 2021 فرهنگ بعدی اسپاتیفای: «63 درصد از هزاره‌ها احساس می‌کنند که صدا فراگیرترین شکل رسانه است و 65 درصد از Gen Z موافق هستند که صدا به آنها کمک می‌کند تا موقعیت را عمیق‌تر تجربه کنند».


و همانطور که از آهنگ زنگ اپل آیفون یا حتی آهنگ دلنشینی که ماشین ظرفشویی شما در پایان یک چرخه می دهد، تجربه می کند، همچنین راهی مطمئن برای جلب توجه شماست. از آنجایی که برندها در تمام صفحه‌های موجود برای چشم‌های ما می‌جنگند، به سمتی می‌روند که از مخاطبان بخواهند به جای نگاه کردن، گوش کنند. و مخاطبان به طور فزاینده ای پذیرا می شوند: یافته های تحقیقات ادیسون در شماره گیری بی نهایت نشان می دهد که 73 درصد از جمعیت بالای 12 سال ایالات متحده (تقریباً 209 میلیون نفر) در ماه گذشته به صدای آنلاین گوش داده اند، در مقایسه با 68 درصد در سال 2021. با استفاده از بی سیم. خط سیر بازار هدفون تا سال 2026 به 45.7 میلیارد دلار خواهد رسید و برندهای بیشتری از هوش مصنوعی برای تولید صداهای واقعی برای تبلیغات و محتوا استفاده می کنند، جای تعجب نیست که سال 2022 به سال "رونق صوتی" تبدیل شود.


همانطور که صنعت در حال پیشرفت است، برندها باید در فضاهایی که هستند، به مخاطبان خود ادامه دهند و به روشی که می خواهند به آنها دسترسی پیدا کنند. همه چیز، از نهادهای صوتی اجتماعی گرفته تا تجربیات چندرسانه‌ای در متاورس، فرصت‌های صوتی را برای برندها ارائه می‌کند: «صوت برای ناوبری و ارتباط در یک محیط مجازی پر جنب و جوش و پویا از نظر اجتماعی ضروری است، [و برای غوطه‌ور شدن و باورپذیری در قلمروهای دیجیتال بسیار مهم است».


با استقبال زیاد مخاطبان و بازار چند میلیارد دلاری، پتانسیل برندها برای جابجایی مرزهای خلاقانه در طیف وسیعی از پلتفرم های صوتی بی نظیر است. اما چگونه؟ با ایجاد یک هویت صوتی که با هویت کلی برند شما همسو باشد، از نحوه ایجاد لوگوی خود گرفته تا پست های اجتماعی خود، شروع کنید. در اینجا ما بررسی خواهیم کرد که برند سونیک چیست، چرا اهمیت دارد و چگونه از فرصت‌های شنیداری برای دستیابی به مخاطبان خود به روش‌های جدید و معنادار استفاده کنیم.

عملکرد وب سایت: راهنمای جامع

علیرضا بازدید : 116 چهارشنبه 21 ارديبهشت 1401 نظرات (0)

همه ما آن لحظه حساس را تجربه کرده‌ایم که می‌خواهید خرید بزرگی مانند بلیط هواپیما یا رزرو شام خودبه‌خود انجام دهید - و صفحه از بارگذاری متوقف می‌شود. وقتی فکر می کنید آیا معامله انجام شده است یا خیر، قلب شما به سرعت غرق می شود و از اینکه دو بار هزینه دریافت خواهید کرد وحشت دارید. در نهایت ناامیدی حل می‌شود: شما باید چیزی را رزرو می‌کردید و به لطف صفحه‌ای که به سادگی بارگیری نمی‌شد، شانس خود را از دست دادید.


اگر بتوانید با این ترن هوایی از احساسات ارتباط برقرار کنید، آنگاه اهمیت عملکرد وب سایت را هنگام ایجاد یک وب سایت درک خواهید کرد.

ساخت ایمیل تنها در 4 دقیقه | آموزش کامل ساخت [Gmail + Yahoo]

علیرضا بازدید : 55 سه شنبه 20 ارديبهشت 1401 نظرات (0)

 امروزه از ابزارهای ارتباطی پرکاربرد که مورد استفاده های مختلفی قرار می‌گیرد، ایمیل است. ایمیل (Email) مختصر شده همان نامه الکترونیکی Electronic Mail است که با نام های دیگری نظیر رایانامه و پست الکترونیک نیز شناخته شده است.

به صورت جامع تر ایمیل همان نامه‌هایی است که در گذشته با پست ارسال می‌شدند ولی اکنون توسط ابزارهای دیجیتال ارسال می­گردند که فرستادن هر نوع فایلی اعم از متنی، تصویری و صوتی توسط کاربران را امکان‌پذیر کرده است. می­توان گفت کار با ایمیل در مقایسه با ارسال نامه از طریق پست آسان‌تر است.

5 روشی که می تواند رویداد بعدی شما را بهینه کند

علیرضا بازدید : 255 دوشنبه 19 ارديبهشت 1401 نظرات (0)

صنعت رویدادها با سرعتی تصاعدی در حال رشد است. در واقع، ارزش این صنعت در سال 2019 به 1135.4 میلیارد دلار رسید و انتظار می‌رود تا سال 2028 به 1552.9 میلیارد دلار برسد که نرخ رشد 11.1 درصدی است. چه صاحب کسب‌وکار باشید، چه خود خالق باشید یا به سادگی نامزد کنید، به احتمال زیاد در حال برنامه‌ریزی یک رویداد هستید و به احتمال زیاد استرس‌زاتر از چیزی است که می‌خواهید: CareerCast هماهنگ‌کننده رویداد را در رتبه ششم قرار داد. پر استرس ترین شغل، بین صدا و سیما و خبرنگار روزنامه. از برقراری ارتباط با مهمانان و فروشندگان، بیش از حد هوشیار بودن و با شخصیت بودن در روز رویداد و سازماندهی هر جزئیات، برنامه ریزی رویداد می تواند چیزهای زیادی را از فرد بگیرد.


خوشبختانه، راه‌حل‌های دیجیتالی ساده می‌توانند بخشی از بار را تحمل کنند و به شما در اجرای رویدادتان کمک کنند، چه در حال برنامه‌ریزی یک شرکت یا عروسی باشید. رویدادهای به برگزارکنندگان رویداد و صاحبان مشاغل کوچک کمک می کند تا یک وب سایت رویداد ایجاد کنند، تدارکات را مدیریت کنند و حتی رویدادهای خود را تبلیغ کنند.


در اینجا پنج راه وجود دارد که  می‌تواند فرآیند برنامه‌ریزی رویداد را بهینه کند، بار لجستیکی را کاهش دهد و به شما امکان می‌دهد روی سرگرمی بیشتر تمرکز کنید.

فهرست کامل انواع بازاریابی [40 استراتژی موثر]

علیرضا بازدید : 205 یکشنبه 18 ارديبهشت 1401 نظرات (0)

به لطف فناوری‌های جدید و پیشرفت تفکر خلاق، حوزه بازاریابی به سرعت در حال پیشرفت است و انواع کسب‌وکارهای بازاریابی هر سال تنها چند برابر می‌شوند. از ایجاد یک وب سایت شخصی گرفته تا ایجاد دنبال کننده در رسانه های اجتماعی، می توانید محصول یا خدمات خود را به روش های بی شماری تبلیغ کنید.


با در نظر گرفتن این موضوع، این لیست تمام انواع مختلف بازاریابی در دسترس شما را برجسته می کند. در اینجا، شما در مورد 40 استراتژی تبلیغاتی رایج و نحوه رشد آنها در کسب و کار شما خواهید خواند.


همانطور که پیمایش می کنید، هر روشی را که می خواهید امتحان کنید یادداشت کنید. سپس، در مورد انواعی که می خواهید اولویت بندی کنید فکر کنید و برنامه ای برای ادغام آنها در استراتژی بازاریابی موجود خود ایجاد کنید.

 1. انواع بازاریابی
 2. بازاریابی دیجیتال
 3. بازاریابی برون مرزی
 4. بازاریابی درونگرا
 5. بازاریابی محتوا
 6. بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی
 7. بازاریابی موتورهای جستجو
 8. بازاریابی ارگانیک
 9. تبلیغات
 10. بازاریابی ویدیویی
 11. اینفلوئنسر مارکتینگ
 12. بازاریابی وابسته
 13. بازاریابی فراگیر
 14. بازاریابی ایمیلی
 15. بازاریابی چریکی
 16. بازاریابی دهان به دهان
 17. بازاریابی ارجاعی
 18. بازاریابی اکتسابی
 19. بازاریابی حفظ
 20. بازاریابی برند
 21. بازاریابی رفتاری
 22. بازاریابی نوستالژی
 23. بازاریابی عصبی
 24. بازاریابی احساسی
 25. روابط عمومی
 26. بازاریابی موبایلی
 27. بازاریابی رابطه
 28. بازاریابی صوتی
 29. بازاریابی مشارکتی
 30. بازاریابی تولید شده توسط کاربر
 31. بازاریابی فصلی
 32. بازاریابی مخفیانه
 33. B2C
 34. B2B
 35. بازاریابی تلفنی
 36. باعث بازاریابی شود
 37. بازاریابی رویداد
 38. بازاریابی جهانی
 39. بازاریابی مکالمه ای
 40. بازاریابی محصول
 41. بازاریابی مبتنی بر حساب

راهنمای گام به گام: چگونه یک ویدیو را در یوتیوب آپلود کنیم

علیرضا بازدید : 52 پنجشنبه 15 ارديبهشت 1401 نظرات (0)

یوتیوب نه تنها محبوب‌ترین پلتفرم اشتراک‌گذاری ویدیو در جهان است، بلکه دومین وب‌سایت پربازدید در کل کره زمین است. چه به دنبال گسترش تلاش های بازاریابی کسب و کار کوچک خود باشید یا یک وبلاگ آنلاین داشته باشید و بخواهید ترافیک را به وب سایت رایگان خود هدایت کنید، بازاریابی YouTube ارزش وقت شما را دارد.


نگران غواصی در این دنیای جدید هستید؟ نباش. ایجاد یک کانال یوتیوب و آپلود ویدیو در کانال شما، خوشبختانه، بسیار ساده است. در این مقاله، نحوه آپلود ویدیو در کانال یوتیوب خود را مرحله به مرحله به شما نشان خواهیم داد.


قبل از اینکه ویدیوی خود را آپلود کنید

مطمئن شوید که یوتیوب از فایل ویدیوی شما پشتیبانی می کند

قبل از اینکه بتوانید ویدیوی خود را با موفقیت در YouTube آپلود کنید، مطمئن شوید که پلتفرم از فرمت ویدیوی شما پشتیبانی می کند. خوشبختانه، این یوتیوب است - پلتفرمی که کاملاً به ویدیو اختصاص داده شده است - بنابراین از اکثر فرمت های فایل پشتیبانی می کند. لیست کامل را می توانید در اینجا بیابید:

 1. .MOV
 2. MPEG4
 3. MP4
 4. .AVI
 5. .WMV
 6. MPEGPS
 7. FLV
 8. 3GPP
 9. WebM
 10. DNxHR
 11. ProRes
 12. CineForm
 13. HEVC (h265)

سئوی وبلاگ: 10 راه برای جذب خوانندگان بیشتر به وبلاگ شما

علیرضا بازدید : 53 دوشنبه 12 ارديبهشت 1401 نظرات (0)

بالا رفتن از نردبان موتور جستجو به چیزی بیشتر از انتشار در پست های شما نیاز دارد. برای نشان دادن در بین اولین نتایج، ابتدا باید با این مخفف مهم آشنا شوید: SEO یا بهینه سازی موتور جستجو. این به این معنی است که وب سایت خود را به راحتی توسط ربات های موتور جستجو قابل خواندن و در دسترس قرار دهید تا صفحات شما برای جستجوی مرتبط نمایش داده شوند. علاوه بر این، محتوای شما باید به روز شود و حاوی اطلاعات منحصر به فرد و مفیدی باشد که خوانندگان نمی توانند در جای دیگری پیدا کنند. چه در حال ایجاد یک وبلاگ یا اضافه کردن یک بخش وبلاگ به سایت خود باشید، در زیر نکات نهایی سئو وبلاگ آورده شده است.

سئو وبلاگ چیست و چرا اینقدر مهم است؟

موتورهای جستجو، پست های وبلاگ را پیدا، ممیزی و به کسانی که به دنبال آن هستند ارائه می کنند. اگر محتوای شما مناسب ترین، آموزنده ترین و عمیق ترین باشد، احتمالاً وبلاگ شما در SERP (صفحه نتایج موتور جستجو) نشان داده می شود.

 

با بهینه سازی وبلاگ خود برای سئو، می توانید:

 

 1. کسب اعتبار سایت
 2. افزایش دید
 3. افزایش ترافیک سایت
 4. سرنخ های بیشتری تولید کنید

 

هدف گذاری مجدد فیس بوک: چرا اینقدر موثر است و چگونه شروع کنیم

علیرضا بازدید : 58 یکشنبه 11 ارديبهشت 1401 نظرات (0)

هنگامی که یک وب سایت برای نام تجاری خود ایجاد می کنید، به یاد داشته باشید که یک فرم تماس یا مشترک را اضافه کنید تا بتوانید دوباره با بازدیدکنندگان خود ارتباط برقرار کنید. با این حال، بسیاری از حواس‌پرتی‌ها و اولویت‌های رقابتی اغلب افراد را قبل از اقدام، از وب‌سایت‌ها دور می‌کنند. پس چگونه می توانیم این را حل کنیم؟ هدف گذاری مجدد فیس بوک


در این مقاله، به این خواهیم پرداخت که چگونه می توانید هدف گذاری مجدد فیس بوک را در استراتژی بازاریابی رسانه های اجتماعی خود بگنجانید تا تبلیغات خود را در مقابل بازدیدکنندگان قبلی وب سایت قرار دهید. سپس، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه اولین کمپین هدف گذاری مجدد خود را راه اندازی کنید. می توانید کمپین خود را با استفاده از راه اندازی و مدیریت کنید. این ابزار از یادگیری ماشینی پیشرفته برای هدف قرار دادن خودکار افرادی که از سایت شما بازدید کرده اند استفاده می کند.

هدف گذاری مجدد فیس بوک چیست؟

هدف گذاری مجدد یک روش تبلیغات آنلاین است که برای نمایش تبلیغات به افرادی که زمانی از وب سایت شما بازدید کرده اند استفاده می شود. این تبلیغات در پلتفرم‌های فیسبوک از جمله اینستاگرام و شبکه مخاطبان آن‌ها برای مخاطبان شما ظاهر می‌شوند و راهی عالی برای تنظیم تلاش‌های بازاریابی فیسبوک شما هستند.


مخاطب شما چه خواهد دید؟ در حالت ایده‌آل، محتوای شخصی‌سازی شده را ارائه می‌دهید که به سرعت توجه افراد را به خود جلب می‌کند - مانند نمایش محصولی که اخیراً مشاهده کرده است.

نحوه ایجاد پیام های برند موثر

علیرضا بازدید : 69 یکشنبه 11 ارديبهشت 1401 نظرات (0)

تصور کنید در حال تماشای فیلمی هستید که در آن قهرمان داستان هیچ شخصیت و احساسی ندارد. هر چیزی که آنها می گویند کاملاً با اعمال و شخصیتی که در ابتدا ایجاد کردند در تضاد است. دنبال کردن داستان فوق العاده سخت خواهد بود، حتی اگر وجود داشته باشد. بدون یک داستان منسجم یا یک قهرمان جذاب، مخاطب از منطقه خارج می‌شود یا بدتر از آن بیرون می‌رود.


وقتی این اتفاق در فیلم‌ها می‌افتد، می‌توانید فیلمنامه‌نویسی بد را مقصر بدانید. اما زمانی که مخاطب نمی تواند داستان یک کسب و کار را دنبال کند، نتیجه پیام های ناموثر برند است. بنابراین، چگونه از این اتفاق برای برند خود جلوگیری می کنید؟


علاوه بر ایجاد یک سایت عالی برای برند خود و ایجاد لوگوی خود، صرف زمان برای پیام‌رسانی برند شما باعث ارتقای کسب و کار شما می‌شود. در زیر، انواع مختلف پیام‌رسانی برند، چارچوبی که برای ایجاد چارچوب خود استفاده می‌کنید و همچنین نکاتی در مورد نحوه استفاده از آن را توضیح خواهیم داد.

هاست ابری چیست؟ (و چرا میزبانی چند ابری آینده است)

علیرضا بازدید : 63 شنبه 10 ارديبهشت 1401 نظرات (0)

در جولای 2018، آمازون حدود 100 میلیون دلار آمریکا را پس از تنها یک ساعت توقف در طول فروش روز نخست خود از دست داد. در آگوست 2020، قطعی سرور گوگل را تحریک کرد و نه تنها بر خود شرکت تأثیر گذاشت، بلکه بهره‌وری بسیاری از مشاغل وابسته به ابزارهای همه‌جای آن را کاهش داد. و در می 2021، یک قطعی جهانی دیگر به طور موقت 10 درصد از اینترنت را از بین برد که بر غول های تجارت الکترونیک مانند آمازون و eBay تأثیر گذاشت.


در سال‌های پس از آن، میزبانی ابری برای رسیدگی به مشکلات بالقوه مضری مانند این تکامل یافته است. ما در جهانی به هم پیوسته زندگی می کنیم که در آن مشاغل با هر اندازه به زیرساخت جهانی وب متکی هستند که قابلیت اطمینان و امنیت وب سایت پیشرفته و همچنین تداوم کسب و کار را ارائه می دهد. و در حالی که 100٪ آپتایم هرگز تضمین نمی شود، میزبانی چند ابری چیزی بسیار نزدیک ارائه می دهد.


اگر به فکر ایجاد یک وب سایت یا راه اندازی یک تجارت هستید، انتخاب یک راه حل میزبانی که از هاست چند ابری استفاده می کند، قابلیت اطمینان را بدون به خطر انداختن عملکرد سایت تضمین می کند.


مطمئن نیستید که این جمله پیشبرد فناوری برای شما چه معنایی دارد؟ در این مقاله، میزبانی چند ابری و اینکه چرا با نیازهای میزبانی همه مشاغل  از شرکت‌ها گرفته تا مشاغل کوچک مطابقت دارد، بررسی خواهیم کرد.

50 سایت تبلیغاتی رایگان برای تبلیغ آنلاین وب سایت شما

علیرضا بازدید : 46 شنبه 10 ارديبهشت 1401 نظرات (0)

50 سایت تبلیغاتی رایگان برای تبلیغ آنلاین وب سایت شما 50 سایت تبلیغاتی رایگان برای تبلیغ وب سایت شما به صورت آنلاین

هنگامی که کسب و کار کوچک خود را راه اندازی کردید و یک وب سایت ایجاد کردید، باید این خبر را به مشتریان بالقوه منتقل کنید. در حالی که راه های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد - از جمله وبلاگ نویسی، بازاریابی ایمیلی و سئو - تبلیغات آنلاین یکی از موثرترین روش ها است.


اگرچه تبلیغات اغلب گران تلقی می شود، اما در واقع برای شرکت هایی با بودجه بسیار امکان پذیر است. در واقع، پلتفرم‌های زیادی به شما امکان می‌دهند با هزینه‌ی صفر تبلیغات کنید، از جمله دایرکتوری‌های آنلاین، پلتفرم‌های اجتماعی و موارد دیگر.


برای صرفه جویی در کار شما، ما لیستی از 50 سایت تبلیغاتی رایگان عالی را برای تبلیغ وب سایت شما گردآوری کرده ایم. برخی از آنها نیازی به ارسال سریع URL ندارند، در حالی که برخی دیگر نیاز به رویکرد استراتژیک تر و متفکرانه تری دارند. همچنین می توانید این نمونه های تبلیغاتی عالی را برای الهام گرفتن بررسی کنید.

 

نحوه میزبانی وب سایت: راهنمای گام به گام برای مبتدیان

علیرضا بازدید : 58 چهارشنبه 07 ارديبهشت 1401 نظرات (0)

در دنیایی که فناوری دائماً در حال تکامل است، کسب‌وکارها باید مرتبط باقی بمانند و ارتباط باز با مشتریان را حفظ کنند. یک وب‌سایت رایگان مدرن و حرفه‌ای یکی از راه‌های همگام شدن با مخاطبان است، اما بدون میزبانی قابل اعتماد، حتی حرفه‌ای‌ترین سایت با طراحی خوب هم بی‌فایده است.


با تقریباً 200+ میلیون وب‌سایت فعال آنلاین، میزبانی ابری به دلیل مقیاس‌پذیری، امنیت، سرعت و دسترسی به مزیت‌های فزاینده‌ای تبدیل شده است. هنگام ساختن یک سایت برای خود، گزینه های زیادی دارید: آیا سازنده وب سایتی را انتخاب می کنید که دارای میزبانی وب ایمن، قابل اعتماد و رایگان باشد یا اینکه به تنهایی برای یک ارائه دهنده میزبانی وب خرید کنید؟


در این مقاله، همه چیزهایی را که برای تصمیم‌گیری آگاهانه در مورد نحوه میزبانی وب‌سایت نیاز دارید، بررسی می‌کنیم.

چگونه زمین آسانسور خود را با مثال میخکوب کنید

علیرضا بازدید : 24 سه شنبه 06 ارديبهشت 1401 نظرات (0)

بسیاری از کارآفرینان با این تصور که باید مخاطبان خود را به اندازه کافی جلب کنند و به طور شفاهی تحت تأثیر قرار دهند تا دسته چک خود را بیرون بیاورند، به طرح آسانسور خود نزدیک می شوند. حقیقت این است که یک زمین خوب فراتر از این است. بله، راه اندازی آسانسور می تواند با موفقیت سرمایه گذاران را هنگام شروع یک کسب و کار جذب کند، اما طرح های موثر می تواند به جذب مشتریان جدید و شروع گفتگوها و همکاری های ارزشمند نیز کمک کند.

چگونه یک زمین آسانسور ایجاد کنیم

از رویدادهای شبکه ای، مصاحبه های شغلی و گردهمایی های حرفه ای گرفته تا یک آسانسور سواری واقعی، می توانید از سخنرانی آسانسور خود برای معرفی واضح و مختصر خود و بازاریابی مهارت های خود استفاده کنید. یک مطالعه بدنام در سال 2015 موجی را در سراسر جهان به وجود آورد تا دامنه توجه انسان را با ماهی قرمز مقایسه کند، به طور متوسط ​​9 ثانیه - بنابراین یک صدای آسانسور واضح و مختصر می تواند به شما در برقراری ارتباط بیشتر در این بازه زمانی کمک کند.

برای ایجاد یک سخنرانی موثر در آسانسور - مهم نیست که برای چه کسی و کجا صحبت می کنید - این چهار قانون کلی را دنبال کنید. برای درک بهتر، من از یک برنامه مدیریت زمان به عنوان مثال در تمام مراحل استفاده کرده ام.

هاست ابری چیست؟

علیرضا بازدید : 48 سه شنبه 06 ارديبهشت 1401 نظرات (0)

میزبانی چند ابری چیست؟ میزبانی چند ابری چیست؟


در جولای 2018، آمازون حدود 100 میلیون دلار آمریکا را پس از تنها یک ساعت توقف در طول فروش روز نخست خود از دست داد. در آگوست 2020، قطعی سرور گوگل را تحریک کرد و نه تنها بر خود شرکت تأثیر گذاشت، بلکه بهره‌وری بسیاری از مشاغل وابسته به ابزارهای همه‌جای آن را کاهش داد. و در می 2021، یک قطعی جهانی دیگر به طور موقت 10 درصد از اینترنت را از بین برد که بر غول های تجارت الکترونیک مانند آمازون و eBay تأثیر گذاشت.


در سال‌های پس از آن، میزبانی ابری برای رسیدگی به مشکلات بالقوه مضری مانند این تکامل یافته است. ما در دنیایی به هم پیوسته زندگی می کنیم که در آن مشاغل با هر اندازه به زیرساخت جهانی وب متکی هستند که قابلیت اطمینان و امنیت وب سایت پیشرفته و همچنین تداوم کسب و کار را ارائه می دهد. و در حالی که 100٪ آپتایم هرگز تضمین نمی شود، میزبانی چند ابری چیزی بسیار نزدیک ارائه می دهد.


اگر به فکر ایجاد یک وب سایت یا راه اندازی یک تجارت هستید، انتخاب یک راه حل میزبانی که از هاست چند ابری استفاده می کند، قابلیت اطمینان را بدون به خطر انداختن عملکرد سایت تضمین می کند.


مطمئن نیستید که این جمله پیشبرد فناوری برای شما چه معنایی دارد؟ در این مقاله، میزبانی چند ابری و اینکه چرا با نیازهای میزبانی همه مشاغل - از شرکت‌ها گرفته تا مشاغل کوچک مطابقت دارد، بررسی خواهیم کرد.

همه چشم ها به طراحی شما: راهنمای معاصر برای تصاویر وب سایت

علیرضا بازدید : 64 دوشنبه 05 ارديبهشت 1401 نظرات (0)

نگاهی به دهه‌های 1990 تا 2020 نشان می‌دهد که چگونه تصاویر طراحی وب‌سایت از نمادهای ثابت، پیکسلی و مسطح به تصاویری روان، با کیفیت بالا و ابعادی تبدیل شده است. اکنون، چالش امروز طراحان وب، استفاده از ابزارهای بصری پیشرفته برای یافتن یک زبان بصری شیک است که زیبایی شناسی، تجربه کاربری و عملکرد کلی سایت شما را افزایش می دهد.


در این مقاله، نقش تصاویر در طراحی وب، انواع منیفولد و ابزارهای تغییر بازی موجود را بررسی خواهم کرد. سپس با Adi Huri، مدیر محصول خلاق WOW (تیم نوآوری بصری Wix) می‌نشینم تا پنج روش برتر برای پیاده‌سازی تصاویر در طراحی وب شما را کشف کنم.

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 28
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 1
 • بازدید امروز : 65
 • باردید دیروز : 2
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 86
 • بازدید ماه : 80
 • بازدید سال : 171
 • بازدید کلی : 3,509