loading...

بروز شو

شعار چیست؟ اگر طراحی لوگوی شما کسب و کار شما به شکل تصویر است، شعار شما به شکل کلمه کسب و کار شماست. ممکن است بگویید یک شعار بیانیه ماموریت برند شما را خلاصه می کند. باید کوتاه، جذاب و مهمتر از همه خ

16 مثال شعار جذاب برای کمک به نوشتن خود

علیرضا بازدید : 91 سه شنبه 27 ارديبهشت 1401 نظرات (0)

شعار چیست؟

اگر طراحی لوگوی شما کسب و کار شما به شکل تصویر است، شعار شما به شکل کلمه کسب و کار شماست. ممکن است بگویید یک شعار بیانیه ماموریت برند شما را خلاصه می کند. باید کوتاه، جذاب و مهمتر از همه خاطره انگیز باشد.


شعارهای خوب این ویژگی‌ها را دارند:


مختصر: انسان ها دامنه توجه کوتاهی دارند، بنابراین شعار خود را مختصر نگه دارید تا شانس یادآوری آن را افزایش دهید. یک شعار خوب باید کمتر از پنج کلمه و حداکثر هشت کلمه باشد. بدیهی است که بر اساس صنعت یا تجارت شما انعطاف پذیری وجود دارد، اما یک شعار موجز در ذهن مخاطبان شما باقی خواهد ماند.


معنی دار: شعارها در خدمت تقویت و تاکید بر هویت برند شما هستند. آنها باید معنی داشته باشند و هدفی را در تلاش های برندسازی شما انجام دهند. به سادگی کنار هم قرار دادن یک رشته کلمات خالی یا استفاده از عبارات کلی یا مبهم به شکل مثبتی درک برند شما را شکل نمی دهد.


بی زمان: شعارها، مانند لوگوها، باید با برند شما تکامل پیدا کنند. شعار خود را بی انتها نگه دارید تا طول عمر را تضمین کنید. از زبان های بسیار مرسوم، عامیانه یا هر کلمه یا عبارت دیگری که ممکن است به خوبی پیر نمی شود خودداری کنید. اگر تصمیم به تغییر نام تجاری دارید، یک شعار به روز نیز در نظر بگیرید. به عنوان مثال، کوکاکولا در طول زمان شعارهای بی‌شماری ایجاد کرده است و حتی یک صفحه ویکی‌پدیا فهرست‌بندی تکرارهای مختلف دارد.


هدفمند: همیشه مخاطب هدف خود را به خاطر بسپارید. این به شکل گیری زبان خاصی که در شعار خود استفاده می کنید کمک می کند. علاوه بر این، به کلماتی که در زبان های مختلف دارای معانی مختلفی هستند توجه کنید. این نه تنها در مورد شعارها، بلکه در مورد نحوه انتخاب نام تجاری نیز صادق است. به عنوان مثال، در آلمانی معنای کمتر مطلوبی دارد، اما این شرکت چند راه خلاقانه برای مسخره کردن این اشتباه پیدا کرده است، از جمله این آخرین کمپین تبلیغاتی.

قافیه ها: اثر قافیه به عنوان دلیل یک سوگیری شناختی است که در آن افراد جملاتی را که حاوی قافیه هستند، در مقایسه با جملاتی که فاقد قافیه هستند، باور می کنند. استفاده از این ایده در شعار خود می تواند پیام تاثیرگذارتری را ارائه دهد. به عنوان مثال، «زمان اصلاح، پول تراشیدن» از Dollar Shave Club، یا «روی سر جمع‌کننده سریع‌تر» از حوله کاغذی Bounty، جذاب هستند و به راحتی قابل یادآوری هستند و به طور موثر پیام برند آن‌ها را تقویت می‌کنند. به آهنگ هم توجه کن حتی ممکن است به فکر اضافه کردن آهنگی به شعار خود باشید، زیرا موسیقی می تواند به ایجاد ارتباط مثبت و یادآوری برند کمک کند.


احساسات را برمی انگیزد: برندسازی خوب از احساسات برای ارتباط بین مصرف کنندگان و محصولات استفاده می کند. یک شعار می تواند به طور واقعی خلق و خوی ایجاد کند، اعتماد به نفس ایجاد کند یا مشتریان بالقوه را برانگیزد. شاید یکی از نمادین‌ترین نمونه‌ها مربوط به دون دریپر، نابغه تبلیغاتی متقاعدکننده و جذاب Mad Men باشد. آهنگ تبلیغاتی «کداک چرخ فلک» او قلب مدیران این برند را به خود جلب می کند و به عنوان یکی از بهترین آهنگ های (تخیلی) تمام دوران در تاریخ ثبت می شود.

ساخت ایمیل تنها در 4 دقیقه | آموزش کامل ساخت [Gmail + Yahoo]

نمونه های شعار جذابی که دوست داریم

میبلین - "شاید او با آن متولد شده است. شاید Maybelline باشد”

تاکو بل - "Liv Más"

Fenty Beauty - "زیبایی برای همه"

ژیلت - "بهترین چیزی که یک مرد می تواند بدست آورد"

SPANX - "نگران نباشید، ما باسن شما را پوشانده ایم"

Duolingo - "یادگیری زبان ها رایگان"

Hippeas - "به نخود فرنگی فرصت بدهید"

لاس وگاس - "هر چه اینجا اتفاق می افتد، اینجا می ماند"

نایک - "فقط انجامش بده"

De Beers - "A Diamond Is Forever"

Skittles - "چشیدن طعم رنگین کمان"

Mastercard - "برای هر چیز دیگری، Mastercard وجود دارد"

الو - "استودیو به خیابان"

The North Face - "Never Stop Exploring"

Rice Krispies “Snap, Crackle, Pop”

NYC - "I ❤️ NY"

01. Maybelline - "شاید او با آن متولد شده است. شاید Maybelline باشد”

چه آرایش داشته باشید چه نباشید، شانس زیادی برای تشخیص شعار Maybelline وجود دارد. توماس لیل ویلیامز ویلیامز 19 ساله پس از تماشای اینکه خواهرش وازلین را با غبار زغال سنگ مخلوط می کند و آن را روی مژه هایش می مالد، تصمیم گرفت تا در سال 1915 "زیب کننده چشم" خود را بسازد. از آن زمان، برند Maybelline در آزمون زمان مقاومت کرده است. همچنان مرتبط باقی می ماند، حتی با وجود تغییر آرزوی زیبایی، بسیاری از شرکت های آرایشی و بهداشتی را مجبور به تجدید نظر در استراتژی های برند خود کرد. Maybelline هویت اصلی برند را حفظ می کند

تمرکز مخاطبان و قیمت، تجسم مجدد محصولات موجود یا انتشار محصولات جدید. به عنوان مثال، آخرین ریمل Curl Bounce آنها، که پس از موفقیت ریمل Sky High آنها در TikTok، برای Gen Z طراحی شده است.

02. Taco Bell - "Live Más"

وقتی به تاکو بل فکر می کنید، ممکن است هنوز شعار قبلی آنها را به یاد بیاورید، «بیرون از نان فکر کن» و فوراً از فکر یک کرانچورپ سوپریم ترشح بزاق بیافزایید. یا شاید خاطرات خوبی از جیجت، چیهواهوا تاکو بل که در دهه 90 به ارتفاعات نمادین رسید، دارید. جوان ترها شعار فعلی خود را Live Más (بیشتر زنده بمانید) که این برند در سال 2012 عرضه کرد را می شناسند.


تکرار جدید بر ارزش‌ها و فلسفه اصلی برند تأکید دارد. به عنوان مثال، بورسیه تحصیلی Live Más 114 میلیون دلار کمک هزینه تحصیلی و کمک هزینه تحصیلی اعطا کرده است و برنامه Feed The Beat آنها دسترسی علاقه مندان به ورزش، بازی و موسیقی جدید را فراهم می کند. تاکو بل همچنین به طور مداوم آیتم های منوی خود را بر اساس خواسته ها و نیازهای مشتریان خود به روز می کند. از همکاری Frito-Lay از طرفداران Doritos Locos Tacos یا طیف وسیعی از آیتم‌های منوی آن‌ها که برای افرادی که به سلامتی آگاه هستند و حتی وگان می‌خورند، استفاده کنید. تغییر نام تجاری این شرکت حتی باعث ایجاد جامعه ای از طرفداران متعهد تاکو بل شد که Living Mas را ایجاد کردند، مرکز اخبار و پیشنهادات محدود . جای تعجب نیست که تاکو بل به عنوان یکی از خلاقانه ترین فرنچایزها و میان وعده های غیررسمی آخر شب یا درمان خماری شناخته می شود.


03. Fenty Beauty - "زیبایی برای همه"

شعار Fenty Beauty که ریشه در جامعیت دارد و برای طیف وسیعی از رنگ های پوست طراحی شده است، به طور بی تکلف ادعا می کند "زیبایی برای همه". بنیاد مایع لباس بلند مات نرم Fenty's Pro Filt'r Fenty's در جمع بندی بنیاد Allure برای سال 2022 گنجانده شده است، به عنوان یکی از بهترین "پایه های بدون روغن که صنعت را تکان داد" در نظر گرفته می شود و ثابت می کند که این برند به طور مداوم برای طرفداران خود نشان می دهد. اگر تصاویر ویروسی ریحانا باردار را ندیده اید که جرقه حرکت جدیدی از سبک بارداری و اعتماد به نفس را ایجاد می کند - و مجموعه جدیدی از میم های ریحانا - واضح است که چرا برند زیبایی بنیانگذار و ستاره پاپ اینقدر موفق است.


04. ژیلت - "بهترین چیزی که یک مرد می تواند بدست آورد"

ریش‌های هیپستر و سبیل‌ها ممکن است بیایند و بروند، اما تیغ‌های ژیلت - یکی از اصلی‌ترین محصولات صنعت آراستگی از سال 1901 - اینجا هستند تا بمانند. در واقع، کینگ کمپ ژیلت، بنیانگذار برند، مسئول اختراع ریش تراش های یکبار مصرف است که به طور کامل صنعت را مختل کرده و اصلاح را متحول می کند. شعار فعلی، "بهترین چیزی که یک مرد می تواند بدست آورد" برای اولین بار در سال 1989 در سوپر بول ارائه شد و بیش از 30 سال دوام آورده است. در حالی که صدای برند ژیلت در طول سال ها تکامل یافته است، هسته اصلی پیام های آنها هنوز در این شعار صادق است. در سال 2019، ژیلت یک کمپین پیشگامانه (در آن زمان) داشت که مردی را به پسر تراجنسیتی خود آموزش می داد که اصلاح کند و از تبلیغی با عنوان «ما مردان را باور داریم» پرده برداری کرد که سعی داشت به مکالمه جنبش #metoo اضافه کند، که با واکنش شدیدی مواجه شد. علیرغم چند قدم اشتباه در این مسیر، این برند همچنان به رشد خود ادامه می دهد و به مخاطبان هدف خود توجه می کند، مرتبط و در لبه برش باقی می ماند.


05. SPANX - "نگران نباش، ما باسنت را پوشانده ایم"

قبل از SKIMS، SPANX یکی از محصولات OG بود که بازی را تغییر می‌داد و به معنای واقعی کلمه صنعت لباس‌سازی را شکل داد. SPANX علاوه بر اینکه یک کسب‌وکار زن محور است که به توانمندسازی زنان کمک می‌کند، در سال 2021 نیز توجه ما را به خود جلب کرد، زمانی که سارا بلیکلی، بنیانگذار برند، هر یک از کارمندانش را با یک سفر رایگان غافلگیر کرد، به‌علاوه 10 هزار دلار اضافی برای ولخرجی در حین سفر. واقعیت جالب: در سال 2012، سارا به عنوان جوانترین میلیاردر خودساخته توسط فوربس انتخاب شد. شعار بازی این برند هم به معنای واقعی کلمه کار می کند و هم در پایه عمیق تر و عمیق تر شرکت - برندی برای زنان، توسط زنان (و آنها ما را تحت پوشش قرار می دهند).


06. Duolingo - "Learn Languages ​​Free"

شعار Duolingo به عنوان پلتفرمی که بر اساس کاربران متنوع و چند زبانه ساخته شده است مختصر و به راحتی قابل یادآوری است و به طور موثر اعتماد ایجاد می کند و آنچه را که برند به کاربرانش کمک می کند را تقویت می کند. برنامه زبانی که به خاطر حضور ویروسی TikTok، «محتوای غیرقابل ارتباط» قابل ربط و آخرین ترفندش، شوخی اول آوریل با مکرر اعلان‌های اپلیکیشن‌ها و میم‌های جغد Duolingo معروف است، همچنان از طریق محتوای خلاقانه و مرتبط، ادراک برند خود را شکل می‌دهد. همچنین ایجاد یک جامعه جهانی از زبان آموزان متعهد.


07. Hippeas - "به نخود یک فرصت بدهید"

شعار Hippeas، «به نخود یک فرصت بدهید»، با القای حال‌وهوای جذاب دهه 70 میلادی، با آهنگ ضدجنگ «به صلح فرصت بدهید» پیوند دارد. این آهنگ که در ابتدا در سال 69 توسط جان لنون و یوکو اونو منتشر شد، نه تنها ماندگار شد، بلکه هنوز هم در سال 2022 به عنوان نمادی از صلح ارتباط پیدا می کند. و با روند در حال ظهور میان وعده های سالم که توسط افراد مشهوری مانند th

برادران جوناس از پاپ کورن پشت صحنه راب یا آخرین تلاش گال گدوت پشتیبانی کردند، Goodles، Hippeas کاملاً مد روز/سالم/باحال-و نماد صلح آمیز خودشان را ترکیب می کنند. این برند تنقلات که توسط کسی جز لئو دی کاپریو حمایت نمی‌شود، در سال 2017 سرمایه‌گذاری بزرگی را دریافت کرد و بقیه آن تاریخ است. از Erewhon تا Walmart، Hippeas بسیار اعتیاد آور است و به راحتی در دسترس است. شعار Hippeas همراه با هویت بصری عجیب و غریب Hippeas و محصول اخلاقی که پروتئین بسته بندی شده و پخته شده است (نه سرخ شده)، قدرت نخود کوچک اما قدرتمند (جوجه) را برجسته می کند.


08. لاس وگاس - "هر چه اینجا اتفاق می افتد، اینجا می ماند"

با کمال تعجب، لاس وگاس در واقع شعار خود را در سال 2020 به "آنچه اینجا اتفاق می افتد، فقط اینجا اتفاق می افتد" به روز کرد. با این حال، برای اهداف فهرست ما، شعار اصلی را که یکی از تأثیرگذارترین شعارهای تمام دوران است، برجسته می‌کنیم. فرقی نمی‌کند به لاس‌وگاس رفته‌اید یا نه، «هرچه اینجا اتفاق بیفتد، اینجا می‌ماند» از زمانی که در ابتدا در سال 1998 توسط Mark E. Brown از R&R Partners ساخته شد، افکار آزادی «هر چیزی می‌رود» را به ذهن متبادر می‌کند. این شعار برای فروش آنچه که شهر گناه ارائه می دهد ایجاد شد: کازینو، نمایش، بوفه و هزینه های زیاد. یکی از طولانی ترین و موفق ترین شعارها، این کمپین "به حقیقتی اساسی در مورد رفتار انسان می پردازد و با هسته اصلی برند وگاس همسو می شود." از همه جالب‌تر اینکه از زمان استقبال اولیه هنوز هم واقعی است، و به عنوان یک مانترای تقریباً سرود مانند برای بیش از 42 میلیون بازدیدکننده سالانه شهر، از جمله کراویس (کورتنی کارداشیان و تراویس بارکر) که به تازگی به مد کلاسیک وگاس ازدواج کرد، با الویس عمل کرد. و همه.


09. نایک - "فقط انجامش بده"

شعار محبوب نایک، «فقط انجامش بده» نیاز به اقدام دارد. هویت برند پوشاک ورزشی انگیزه و نگرش "در حال حرکت" را القا می کند. با این حال، خلق این شعار از یک داستان نسبتاً پیچیده الهام گرفته شده است. گری گیلمور، یک قاتل، پیش از اعدام به عنوان آخرین سخنانش گفت: «بیایید این کار را انجام دهیم». این عبارت آخر الهام بخش دن ویدن، مدیر تبلیغاتی بود تا شعار معروف نایکی را مطرح کند. این چه می گوید؟ الهام در اطراف ما وجود دارد - چرا، بله، همینطور است.


10. De Beers - "A Diamond Is Forever"

شما شعار را می دانید، اما آیا داستان پشت آن را می دانید؟ پس از رکود بزرگ، فروش الماس به پایین ترین حد خود رسید. بنابراین در سال 1938، جواهرساز De Beers N.W. Ayer، یک آژانس تبلیغاتی، الماس ها را به عنوان یک سرمایه گذاری محکم به جای زینت ظاهری تغییر می دهد. بنابراین، "الماس برای همیشه است" متولد شد، و برای همیشه الماس را از نظر عاطفی با وعده عشق ابدی پیوند داد.


اگرچه ممکن است همه این یک ترفند بازاریابی باشد، اما یکی از تاثیرگذارترین ترفندهای تمام دوران است. De Beers همچنان یک سنگ در صنعت است - و این شعار همچنان چشم انداز شرکت را هدایت می کند و اکنون به تمرکز بر روی پایداری، چالش های زیست محیطی و اجتماعی تغییر می کند. همانطور که کتی فرگوسن، رئیس تأثیرات اجتماعی، می گوید: «ما اکنون در یک بحران آب و هوایی هستیم. نابرابری در حال افزایش است. انتظارات کسب و کارها و برندها برای ایفای نقش قوی در این موضوعات و تعیین اهداف بلندپروازانه واقعاً افزایش یافته است.


11. کفپوش - "رنگین کمان را بچشید"

در حالی که آب نبات های رنگارنگ در سال 1974 به وجود آمدند، تا سال 1994 بود که شعار معروف "Taste the Rainbow" متولد شد. این یکی از طولانی ترین کمپین های تبلیغاتی است. این شعار دقیقاً محصول آنها را به تصویر می‌کشد (خود آب نبات در رنگ‌های سرگرم‌کننده متنوعی می‌آید، درست مانند رنگین کمان) و کاملاً با دارایی‌های برند آب نبات بازیگوش، از جمله رنگین کمان روشن در هر بسته، پیوند دارد. Skittles که یکی از 25 برند محبوب Gen Z است، همچنین نمادی در جامعه LGBTQIA+ است. هر ماه ژوئن، در ماه غرور، این برند سالانه «بسته غرور» خود را رونمایی می‌کند، بسته‌ای بی‌رنگ که به منظور برجسته کردن موضوعات #OneRainbow است. این کمپین به تازگی در بازار استرالیا در مارس 2022 راه اندازی شد، در میان پیشنهادات این کشور برای اصلاح لایحه تبعیض مذهبی.

12. Mastercard - "برای هر چیز دیگری، Mastercard وجود دارد"

در حالی که در طول سال ها تکامل یافته است، کمپین "بی بها" مسترکارت دارای برخی از بهترین تبلیغات برای هر موسسه مالی است. آنها در سال 1997 ایجاد شدند و طیفی از زیبا، خنده دار و لمس کننده را اجرا می کنند. در حالی که هر آگهی تنظیمات یکسانی دارد، خسته شدن از آنها سخت است. تبلیغات با فهرست کردن قیمت‌های اقلام روزمره شروع می‌شود که همگی در یک موضوع یا دسته آگهی هستند. آخرین مورد از لیست یک لحظه "بدون قیمت" است که تبلیغ را با گفتن "چیزهایی وجود دارد که با پول نمی توان خرید." برای هر چیز دیگری، Mastercard وجود دارد."


Mastercard حتی Priceless را ایجاد کرد، مرکز تجربیات و معاملات - همه چیز از درس های آشپزی و تورهای هنری گرفته تا ملاقات با افراد مشهور - که منحصراً در دسترس دارندگان Mastercard است تا پیام های برند را در یک

n راه معتبر علاوه بر این، Mastercard از کمپین True Name خود رونمایی کرد که آن را با همان زبان بازاریابی کرد، "استفاده از نام واقعی شما قیمتی ندارد" تا مشتریان تراجنسیتی و غیر باینری را برای داشتن کارت اعتباری با نام انتخابی خود توانمند کند.


13. آلو یوگا - "استودیو به خیابان"

یکی از بحث برانگیزترین و منفورترین روندهای مد در تمام دوران - شلوارهای ساق به عنوان مد - ممکن است هرگز از نظر اجتماعی کاملاً مورد قبول همه نباشد، اما در بیشتر موارد ورزش این جا باقی مانده است. در حالی که این اصطلاح برای اولین بار در سال 1979 استفاده شد، این روند واقعاً در اوایل دهه 2000 مورد توجه قرار گرفت و امروزه همچنان بر مد حاکم است. آلو یوگا در سال 2007 وارد صحنه شد و به سرعت از این سبک رو به رشد سرمایه گذاری کرد و خط تولید لباس های کاربردی و شیک یوگا را به بازار عرضه کرد. امروزه، عکس‌ها به طور مداوم افراد مشهوری مانند جیجی حدید و هیلی بالدوین را با شلوارهای شلواری Alo در خیابان به تصویر می‌کشند و این برند را به یکی از وسایلی که باید در کمد لباس برای هر شیک پوش یا یوگی داشته باشد تبدیل می‌کند. شعار این برند - استودیو به خیابان - بدون زحمت این ایده را تشویق می کند که Alo در همه جا عالی می پوشد.


14. The North Face - "Never Stop Exploring"

North Face به طور مداوم برای ایجاد حضور به عنوان یکی از بهترین مارک های فضای باز در عملکرد و سبک، متعهد به رشد و اکتشاف پایدار مداوم کار کرده است. شعار North Face، "هرگز کاوش را متوقف نکن"، به طور هوشمندانه و قدرتمندی نه تنها تلاش‌های داخلی برند برای تکامل را در بر می‌گیرد، بلکه همچنین نحوه الهام بخشی همزمان به مصرف‌کنندگان را نیز در بر می‌گیرد. با تبدیل شدن gormcore به یکی از پرطرفدارترین ترندهای سال 2022، The North Face در همکاری اخیرشان با گوچی، کمپین تبلیغاتی با حضور فرانسیس بورژوا، جاسوس قطار ویروسی TikTok یا همکاری سال 2022 آنها با سوپریم، کاملاً عملی است. این برند نمادین فضای باز نیز از Explore Fund خود رونمایی کرد که نسل جدیدی از علاقه مندان به فضای باز را برجسته می کند.

نحوه ایجاد پیام های برند موثر


15. Rice Krispies - "Snap, Crackle, Pop"

یکی از بهترین نمونه های شعار جذاب در تمام دوران، رایس کریسپیس به طور موثر طلسم های محبوبی را برای زنده کردن این شعار ایجاد کرد. غلات Kellogg که عمدتاً کودکان را هدف قرار می دهد، به طرزی درخشان از یک onomatopoeia برای توصیف صدایی که غلات تولید می کند و شخصیت های متحرک مشابه برای هر یک استفاده می کند. طبق داستان و جدول زمانی رایس کریسپی، «ورنون گرانت هنرمند، شخصیت‌های Snap™، Crackle™ و Pop™ را [با الهام از یک آگهی تبلیغاتی رادیویی] خلق کرد.» پس از تکرارها و به‌روزرسانی‌های فراوان، این سه نفر عزیز حتی یک ویدیوی موزیکال Snap™، Crackle™ و Pop™ در سال 2020 داشتند. این غلات مرتبط و به موقع باقی می ماند و مورد علاقه کودکان و بزرگسالان یکسان است، از جمله دستور غذای نمادین رایس کریسپی.


16. شهر نیویورک - "I ❤️ NY"

شعار «I ❤️ NY» که روی تی‌شرت‌ها، عینک‌های شات، پوسترها یافت می‌شود، از اواخر دهه ۷۰ وجود داشته است، اما امروزه همچنان به شدت محبوب است. داستان از این قرار است که معاون کمیسر وزارت بازرگانی ایالت نیویورک، ویلیام اس. دویل، آژانس تبلیغاتی Wells Rich Greene و طراح گرافیک، میلتون گلیزر را برای کمپینی برای افزایش گردشگری در آن زمان شهر جنایی نیویورک استخدام کرد. امروز، به عنوان بخشی از "بازسازی، تجدید، اختراع مجدد: طرحی برای بهبود اقتصادی شهر نیویورک" توسط شهردار آدامز، شهر کمپین جدیدی را به نام "دریافت محلی نیویورک" راه اندازی کرده است. کمپین جدید از بازدیدکنندگان می‌خواهد «برانکس مثل یک نیویورکی»، «بروکلین مثل یک نیویورکی»، «منهتن مثل یک نیویورکی»، «کوئینز مثل یک نیویورکی» و «استاتن آیلند مثل یک نیویورکی» همه در تلاشی برای احیای مجدد گردشگری و حمایت از کسب‌وکارهای کوچک با خروج شهر از همه‌گیری COVID-19. حتی با این تلاش برندسازی جدید، نقاشی نهایی گلسر همیشه برای ❤️ ما نزدیک و عزیز خواهد بود و به عنوان یکی از بهترین آرم‌ها برای همیشه شهری را که هرگز نمی‌خوابد، تعریف می‌کند.


نکاتی برای ساخت شعار جذاب خود

اکنون که چند نمونه شعار جذاب از برندهای موجود را پوشش داده‌ایم، وقت آن است که خودتان را بسازید. در اینجا چند نکته مفید وجود دارد:


Keep ساده است: همه ما ضرب المثل KISS (ساده نگه دار، احمقانه) را شنیده ایم، یک ضرب المثل تقریباً شعارگونه برای خودش، و مهم است که به خاطر بسپاریم. شعار شما باید مختصر و سریع باشد. بیش از حد به آن فکر نکنید و به ارزش های برند خود وفادار بمانید. ایده ها را از مانیفست برند و داستان برند خود بیرون بکشید.


لوگوی خود را در نظر بگیرید: اغلب اوقات، شعارها و آرم ها دست به دست هم می دهند. اگر قصد دارید شعار خود را در طراحی خود ادغام کنید، این را از ابتدا در نظر داشته باشید. به این فکر کنید که چگونه متن می تواند طراحی لوگوی شما را از نظر فاصله و ترکیب کلی تحسین کند. مطمئن شوید که لوگوی شما را تحت تأثیر قرار نمی دهد، این دو عنصر باید یکدیگر را تحسین کنند. در برخی موارد، مانند «من نیویورک را دوست دارم»، هم به عنوان شعار رسمی و هم آرم دولتی عمل می‌کند و تبدیل به یک نماد در همه جا می‌شود.


کلمات خود را عاقلانه انتخاب کنید: شما فقط زمان کوتاهی برای جلب توجه مشتریان بالقوه دارید، بنابراین آنچه می گویید باید بی فایده باشد.

ctful و جلب توجه. از عبارات یا کلیشه های بیش از حد استفاده نکنید و فقط به خاطر گفتن چیزی نگویید. سریع برو سر اصل مطلب


می تواند به تنهایی بایستد: یک شعار خوب باید واضح باشد و بلافاصله به مخاطبان شما بگوید که کسب و کار شما چه می کند، بدون نیاز به اطلاعات اضافی. در برخی موارد، برندها فقط یک شعار را انتخاب می کنند، مانند خانه مد لوکس ایتالیایی Bottega Veneta که مدتی است از وجود بدون لوگو دفاع می کند.


آن را امتحان کنید: از کمپین ریباک "به دوست دخترت تقلب کن، نه در تمرین" یادداشت بردارید و از قبل شعار خود را امتحان کنید. مانند بسیاری از دارایی های برندسازی شما، مهم است که یک آزمایش آزمایشی انجام دهید تا اشتباهات را تشخیص دهید. به عنوان مثال، شنیدن اینکه دیگران می گویند شعار شما می تواند به شما کمک کند لحن، پیام، روشی که از زبان خارج می شود و اینکه آیا واقعاً با تجارت شما مطابقت دارد یا خیر.

برچسب ها سایت , برند , ساخت شعار , شعار ,
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 28
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 0
 • آی پی دیروز : 1
 • بازدید امروز : 1
 • باردید دیروز : 2
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 22
 • بازدید ماه : 16
 • بازدید سال : 107
 • بازدید کلی : 3,445