loading...

بروز شو

چگونه یک وبلاگ سفر راه اندازی کنیم نوع وبلاگ نویس مسافرتی را که می خواهید باشید انتخاب کنید یک نام وبلاگ انتخاب کنید و نام دامنه خود را ایمن کنید الگوی وبلاگ سفر خود را انتخاب کنید یک لوگوی وبلا

چگونه یک وبلاگ سفر راه اندازی کنیم + (با انجام آن پول دریافت کنید)

علیرضا بازدید : 250 شنبه 24 ارديبهشت 1401 نظرات (0)

چگونه یک وبلاگ سفر راه اندازی کنیم

 • نوع وبلاگ نویس مسافرتی را که می خواهید باشید انتخاب کنید
 • یک نام وبلاگ انتخاب کنید و نام دامنه خود را ایمن کنید
 • الگوی وبلاگ سفر خود را انتخاب کنید
 • یک لوگوی وبلاگ ایجاد کنید
 • فیلم خود را آماده کنید
 • اولین پست های وبلاگ خود را بنویسید
 • با مخاطبان خود درگیر شوید
 • شبکه با شرکای گردشگری و برندها
 • از وبلاگ سفر خود کسب درآمد کنید
 • از بهترین ها بیاموزید (نمونه های وبلاگ مسافرتی)

01. نوع وبلاگ نویس مسافرتی را که می خواهید باشید انتخاب کنید
 

در حالی که می توانید انواع موضوعات سفر را پوشش دهید، انتخاب یک طاقچه راحت تر به موفقیت منجر می شود. به این فکر کنید که چه کسی می تواند از راهنمایی منحصر به فرد شما بهره مند شود و محتوای خود را به سمت آنها ارتقا دهید. این نه تنها به طور طبیعی مخاطبانی از خوانندگان تکراری را جذب می‌کند، بلکه فرآیند کسب درآمد از وبلاگ شما را ساده‌تر می‌کند، زیرا ارزش مشخصی برای ارائه به شرکا خواهید داشت.

 


هنگامی که یک وبلاگ مسافرتی راه اندازی می کنید، روی یک موقعیت خاص تمرکز کنید، نمونه ای از وبلاگ Tales of Israel's تمرکز بر روی جایگاه زمانی که یک وبلاگ مسافرتی راه اندازی می کنید، نمونه ای از وبلاگ Tales of Israel


We Are Travel Girls با تمرکز بر نکاتی برای زنان مسافر، بیش از 415000 فالوور اینستاگرام را افزایش داد.

ساخت ایمیل تنها در 4 دقیقه | آموزش کامل ساخت [Gmail + Yahoo]

اسکرین شات از We Are Travel Girls که یک وبلاگ مسافرتی برای زنان راه اندازی کردند اسکرین شات از We Are Travel Girls که یک وبلاگ مسافرتی برای زنان راه اندازی کردند


در اینجا چند ایده خاص وبلاگ در فضای سفر آورده شده است:

 1. شهر
 2. متمرکز بر کشور
 3. منطقه
 4. سفر با بودجه
 5. سفر لوکس
 6. سفر انفرادی
 7. سفر زنانه
 8. مسافرت برای کار
 9. سفر ماجراجویانه
 10. سفر خانوادگی
 11. آشیانه های خالی
 12. سفر در دسترس
 13. سفر تجربی
 14. سفر جشنواره
 15. زوج ها سفر می کنند
 16. کوله پشتی
 17. سفر دوستانه LGBTQ+
 18. مسافرت برای سالمندان

02. یک نام وبلاگ انتخاب کنید و نام دامنه خود را ایمن کنید
 

پس از انتخاب مسیری که وبلاگ سفر خود را انتخاب می کنید، آن را با نامی جذاب تراز کنید تا به افراد کمک کنید شما را کشف کنند و به خاطر بسپارند. درست مانند نام‌گذاری یک نام تجاری، ایجاد یک نام وبلاگ باید شامل خلاقیت و دیدگاه استراتژیک از جایی باشد که می‌خواهید در طول سال‌ها وبلاگ خود را ببرید.


به عنوان مثال، اگر می خواهید یک وبلاگ نویس شهری باشید، آن را به نام خود وارد کنید. اگر مسافران انفرادی را هدف قرار می دهید، سعی کنید نامی را انتخاب کنید که آن را به تصویر بکشد، تا مردم بدانند که شما به آنها غذا می دهید. فقط اجازه ندهید نام خود را در گوشه و کنار خود قرار دهید، زیرا هنوز می خواهید موضوعاتی را در جایگاه خود گسترش دهید.

 

نکته: از یک تولید کننده نام وبلاگ رایگان برای ایده های نام سفر استفاده کنید.

 


ابزار تولید نام بلاگ که نام های وبلاگ سفر را برای الهام نشان می دهد ابزار تولید نام وبلاگ که نام های وبلاگ سفر را برای الهام نشان می دهد


ایمن سازی نام دامنه شما
 

هنگامی که نام وبلاگ مسافرتی مناسب را پیدا کردید، مطمئن شوید که این نام متعلق به شما و فقط مال شما است. برای جلوگیری از سردرگمی در هنگام تبلیغ وبلاگ خود، مطمئن شوید که هیچ شرکت یا شخص دیگری در حال حاضر از نام وبلاگ شما استفاده نمی کند یا نام دامنه شما را نگه نمی دارد. بررسی کنید که دسته های رسانه های اجتماعی در دسترس هستند و آنها را نیز ایمن کنید. هرچه افراد راحت تر بتوانند وبلاگ شما را پیدا کنند، احتمال بازگشت آنها بیشتر است.


نکته: نام دامنه رایگان خود را با ایمن کنید.

 


03. الگوی وبلاگ سفر خود را انتخاب کنید
 

عکس‌ها و ویدیوها می‌توانند ماجراجویی‌های شما را زنده کنند و بازدیدکنندگان را دعوت کنند تا در سفرهای شما شرکت کنند. و به همین دلیل است که باید یک الگوی وب‌سایت وبلاگ بصری را برای نمایش محتوای وبلاگ سفر خود انتخاب کنید.


مطمئن شوید که یک صفحه اصلی دعوت کننده، یک صفحه دقیق «درباره من»، یک بخش وبلاگ نویسی به خوبی سازماندهی شده و یک بخش ثبت نام در خبرنامه اختصاصی دارد—همه مکان های عالی برای به اشتراک گذاری رسانه شما.


در زیر، ما تعدادی از قالب‌های وبلاگ مسافرتی بهینه‌سازی شده برای موبایل مورد علاقه خود را به نمایش گذاشته‌ایم:


ویژگی های قالب 1 وب سایت وبلاگ سفر:
طرح بندی تصویر صفحه اصلی بزرگ برای ایجاد اولین تاثیر قدرتمند.

منوی وسط صفحه برای بردن بازدیدکنندگان به انواع مختلف راهنمای سفر شما.

یک فرم مشترک بسیار قابل مشاهده برای کمک به رشد خبرنامه شما.

نمایش الگوی وب سایت وبلاگ سفر

الگوی وب سایت بلاگ سفر ساختمان ها در ایتالیا که ساختمان های ایتالیا را نشان می دهد


ویژگی های قالب وب سایت وبلاگ سفر 2:
یک «Work With Me» اختصاصی برای به نمایش گذاشتن پیشنهادات مشارکت شما.

یک لوگوی وبلاگ کاملاً قرار گرفته که به عنوان دکمه بازگشت به خانه عمل می کند.

پس‌زمینه ویدیویی جذاب برای خوشامدگویی به بازدیدکنندگان.

قالب وب سایت وبلاگ مسافرتی که بالن های هوای گرم را نشان می دهد الگوی وب سایت وبلاگ مسافرتی نمایش بالن های هوای گرم


3 ویژگی قالب وب سایت وبلاگ سفر:

یک فید اینستاگرام جاسازی شده برای نمایش یکپارچه محتوای رسانه های اجتماعی شما.

یک صفحه ویدیویی برای نمایش فیلم با کیفیت بالا یا تبلیغ کانال YouTube شما.

ابزار چت زنده برای برقراری ارتباط با بازدیدکنندگان.

الگوی وب‌سایت وبلاگ Trave که زنان با کلاه به اقیانوس را نشان می‌دهد الگوی وب‌سایت وبلاگ Trave را نشان می‌دهد که زنان با کلاه به اقیانوس نگاه می‌کنند.


04. یک لوگوی وبلاگ ایجاد کنید
 

یک لوگو به شما کمک می کند تا یک برند در مورد وبلاگ سفر خود بسازید. احتمالاً در چند ماه اول و با تقویت برند وبلاگ خود، چند تاکتیک مختلف را امتحان خواهید کرد، مانند به روز رسانی طرح سایت یا تغییر سبک عکاسی خود. از لوگوی وبلاگ در سایت خود، امضای ایمیل حرفه ای و کانال های اجتماعی استفاده کنید تا حضور آنلاین خود را با یک علامت تجاری متمایز در طول تغییرات مرتبط کنید.


نکته: از این آرم‌های سفر وبلاگ الهام بگیرید و سعی کنید با ابزار رایگان سازنده آرم لوگوی خود را ایجاد کنید

هنگامی که یاد می گیرید چگونه یک وبلاگ مسافرتی راه اندازی کنید، ساخت یک لوگو را در نظر بگیرید، تصویر ابزار سازنده لوگو با لوگوهای مسافرتی هنگامی که یاد می گیرید چگونه یک وبلاگ مسافرتی راه اندازی کنید، ساخت یک لوگو را در نظر بگیرید، تصویر ابزار سازنده لوگو با آرم های مسافرتی

 

05. فیلم خود را آماده کنید
  

توصیف یک نقطه داغ که باید حتما ببینید با تصاویر ساده تر از کلمات ساده است. در واقع، مقالاتی که دارای تصویر هستند، 94 درصد بیشتر از آنهایی که هیچ تصویری ندارند، بازدید می کنند. یک دوربین خوب می تواند به اطمینان حاصل شود که تصاویر شما با کیفیت و اندازه مناسب هستند تا بهترین ظاهر را داشته باشند. ممکن است ارزش سرمایه گذاری روی یک DSLR، پهپاد، سه پایه یا سایر تجهیزات را داشته باشد تا به شما کمک کند جلوه های بصری خود را بالا ببرید. همچنین می‌توانید از تصاویر استوک تا زمانی که در سفر بعدی خود محتوای جدیدی ثبت کنید، استفاده کنید.


از ابزارهای عکس برای کمک به جمع آوری و آماده سازی محتوای خود استفاده کنید و نرم افزار ویرایش عکس رایگان را برای فیلتر کردن و تنظیم عکس های خود در نظر بگیرید.


نکته: از یک Video Maker رایگان برای ساختن یک ویدیوی جذاب استفاده کنید و این نکات عکاسی در سفر را بررسی کنید.

06. اولین پست های وبلاگ خود را بنویسید
 

بدون مقاله، یک وبلاگ زنده فقط یک وب سایت است. قبل از به اشتراک گذاشتن وبلاگ خود با جهان، حداقل سه پست بنویسید و منتشر کنید تا به بازدیدکنندگان وب سایت جدید مزه محتوایی که ارائه می کنید بچشند. این همچنین به ایجاد حرکت در پشت استراتژی تولید محتوای شما کمک می کند.


هنگام نوشتن پست های وبلاگ خود می توانید به همان اندازه که دوست دارید خلاق باشید. با این حال، در اینجا برخی از ایده های وبلاگ و قالب های وبلاگ وجود دارد که می توانید بر اساس آنها بسازید:

 

راهنمای سفر نهایی [ درج مکان ]

نحوه مشاهده [ درج مکان ] در فقط [ درج شماره ] روز

نکات X برای یافتن پروازهای ارزان در طول [درج فصل یا تعطیلات]

بهترین کارها در [ درج مکان ]

چرا باید به [درج مکان] بروید

کارهای ارزان برای انجام در [ درج مکان ]

بسته بندی برای [درج نوع سفر]، چه چیزی باید بیاورید

در [درج مکان] در تعطیلات آخر هفته چه کاری انجام دهیم

توقف های عالی در [ درج نام جاده ] به [ درج مکان ]


فراموش نکنید که محتوای خود را با رسانه های غنی تقسیم کنید تا توجه خوانندگان خود را جلب کنید.

سئوی وبلاگ

بیش از 80 درصد برنامه ریزی سفر به صورت آنلاین انجام می شود، به این معنی که خوانندگان شما می خواهند بر اساس محتوای شما تصمیم بگیرند – نه اینکه به طور تصادفی به دنبال الهام باشند. (و اگر بخشی از یک شبکه وابسته هستید، این تصمیمات می توانند به پول واقعی برای شما تبدیل شوند.)


برای اطمینان از به دست آوردن بخشی از آن مخاطبان فعال، مطمئن شوید که محتوای خود را برای موتورهای جستجو بهینه کرده اید و سایت خود را تا حد امکان برای این جستجوگران قابل مشاهده کنید.

راهنمای گام به گام: چگونه یک ویدیو را در یوتیوب آپلود کنیم


برخی از بهترین شیوه های سئو وبلاگ عبارتند از:


کلمات کلیدی و اصطلاحات رایج مرتبط با مقصد یا موضوع سفر خود را جستجو کنید.

کلمه کلیدی را در عنوان، URL، چند بار در مقاله در توضیحات متا سئو قرار دهید.

از لینک داخلی در وبلاگ و وب سایت خود استفاده کنید.

متن جایگزین را روی تصاویر قرار دهید.

 


تقویم تحریریه
 

خوب است که یک برنامه منظم برای انتشار مطالب جدید در وبلاگ سفر خود تنظیم کنید. این می تواند یک بار در هفته یا یک بار در ماه باشد—فقط فرکانس ارسال خود را ثابت نگه دارید تا خوانندگان بدانند چه زمانی برای آخرین راهنماها دوباره بررسی کنند. همچنین، با انتشار پست‌های جدید به طور منظم، گوگل بیشتر از سایت شما بازدید می‌کند تا صفحات را فهرست‌بندی کند و سئوی شما را بهبود بخشد.


برای شروع پر کردن تقویم محتوای خود، یکی از این استراتژی‌ها را برای ایجاد طوفان فکری برای محتوای عالی امتحان کنید:


در مورد فصول خاص، تعطیلات یا رویدادهایی که در مقصد شما اتفاق می‌افتد تحقیق کنید تا محتوای طوفان فکری کنید. هجوم جستجوها و تقاضا برای این موضوعات در زمان های کلیدی سال وجود خواهد داشت.


همچنین، مقالات و وبلاگ های رقبا را برای الهام گرفتن بخوانید. اگر می‌دانید افراد قبلاً در مورد مکان‌ها یا موضوعات خاص چه گفته‌اند، می‌توانید ارزش منحصربه‌فردی را اضافه کنید و آنچه را که از دست داده‌اید ارائه کنید.

07. با مخاطبان خود درگیر شوید
 

بدون خواننده علاقه مند

s، طرفداران و دنبال کنندگان، وبلاگ شما به سادگی یک دفترچه خاطرات است. از این کانال‌ها و روش‌های متداول زیر برای تعامل واقعی با مخاطبان خود و هدایت ترافیک به وب‌سایت خود استفاده کنید:

 


رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی مکانی ارزشمند برای رشد وبلاگ سفر شما هستند. تا 50 درصد از علاقه مندان به سفر از اینستاگرام برای یافتن مکان های محلی برای کاوش استفاده می کنند.


می‌توانید از شبکه اجتماعی برای کشف اعضای جدید مخاطبین با استفاده از موارد زیر استفاده کنید:


پیدا کردن اینکه مخاطبان هدف شما بیشترین زمان را در کدام کانال های اجتماعی صرف می کنند. ببینید از کدام هشتگ استفاده می‌کنند، مکان‌هایی را که برچسب‌گذاری می‌کنند و کدام مارک‌ها و سازندگان سفر را دنبال می‌کنند.

محتوایی ایجاد کنید که به طور خاص برای خواسته ها و نیازهای مخاطب هدف شما تنظیم شده باشد. راهنمای ما در مورد ایده های محتوای رسانه های اجتماعی را بررسی کنید.

با دنبال کردن آنها، لایک کردن محتوای آنها و اظهار نظر در مورد پست های آنها با مخاطب هدف خود درگیر شوید. در اینجا نحوه افزایش تعامل در رسانه های اجتماعی آورده شده است.

استفاده از جوامع اجتماعی، انجمن ها و گروه ها برای ارتباط و شبکه با اعضای مخاطبان هدف و وبلاگ نویسان مسافرتی.


نکته: یک سازنده پست اجتماعی می تواند به شما در تولید محتوای چشم نواز و با کیفیت کمک کند.

تصویر ابزار ایجاد پست اجتماعی تصویر ابزار ایجاد پست اجتماعی


دهان به دهان

ارتباط با خوانندگان بالقوه در زندگی واقعی می تواند راهی اساسی برای رشد وبلاگ سفر شما باشد. جدا از اینکه در مورد وبلاگ خود به دوستان و خانواده خود بگویید، به افرادی که در ماجراجویی های خود با آنها ملاقات می کنید اطلاع دهید که وبلاگ خود را انجام می دهند.


حتی اگر وبلاگ نویسی در سفر (هنوز) شغل تمام وقت شما نیست، وقتی با افرادی ملاقات می کنید که در مورد شغل شما می پرسند، متوجه می شوید که چگونه یک وبلاگ مسافرتی جدید راه اندازی کرده اید و دوست دارید آنها مشترک شوند یا آنها را دنبال کنند. مسافران دوست دارند با افراد شگفت انگیزی که در سفرهای خود ملاقات می کنند به روز بمانند و احتمالاً دنبال کنندگان جدیدی خواهند شد.

خبرنامه

هنگامی که چند مشترک در خبرنامه خود به دست آوردید، می توانید کمپین های بازاریابی ایمیلی را برای جذب خوانندگان ارسال کنید. در تنظیمات خود، یک ایمیل خودکار تنظیم کنید که مقالات وبلاگ تازه منتشر شده را ارسال می کند.

08. شبکه با شرکا و برندهای گردشگری
 

راه اندازی وبلاگ سفر نباید فقط یک سرگرمی باشد. مشارکت با شرکت‌های گردشگری، جاذبه‌ها، هتل‌ها، رستوران‌ها و برندها می‌تواند فرصت‌های جبرانی خوبی را از طریق مبادله کالا یا پرداخت نقدی فراهم کند.


به عنوان مثال، می توانید در ازای وبلاگ نویسی در مورد هتل و گرفتن محتوای با کیفیت برای استفاده آنها در رسانه های اجتماعی یا سایت خود، اقامت رایگان دریافت کنید. مثال دیگر این است که یک شرکت چمدان برای شما یک کیف رایگان ارسال می کند تا آنها را در یک پست برچسب گذاری کنید.

نحوه ارتباط با برندها:

برندی را که می خواهید با آن شریک شوید، شناسایی کنید

تحقیقات کاملی در مورد آنها انجام دهید تا نیازهای مخاطبان را درک کنید

با مبادله خدماتی که می توانید ارائه دهید، تماس بگیرید


الگوی ایمیل فراگیر:

 

سلام نام من [نام کامل] است،

 

[یک مورد شخصی که دوست دارید در مورد این شرکت ذکر کنید].

 

من وبلاگ نویس مسافرتی پشت [نام وبلاگ/ URL وب سایت هایپرپیوند] هستم، که به طور خاص [سه موضوع اصلی را که وبلاگ شما پوشش می دهد فهرست کنید] را پوشش می دهد. تعداد خوانندگان و دنبال کنندگان فعلی من [کل دسترسی خود را در اینجا وارد کنید] است.


مخاطبان من بیشتر [شامل بینش مخاطبان و نرخ مشارکت در صورت مرتبط بودن] هستند. من به شدت معتقدم که شراکت برای ما می تواند برای ما سودمند باشد زیرا به همان مخاطبانی دست پیدا می کنم که به نظر می رسد برند شما می خواهد جذب کند.

 

لطفاً اگر در حال حاضر به دنبال مشارکت های جدید هستید، به من اطلاع دهید، زیرا خوشحال می شوم [درج خدماتی که ارائه می کنید، مانند پست وبلاگ، تصاویر غنی، پست های رسانه های اجتماعی]. در گذشته، من با [نام های تجاری] همکاری کرده ام و در اینجا [لینک را وارد کنید]، می توانید نمونه هایی از محتوایی را که ایجاد کرده ام مشاهده کنید.

 

انتظار دارم که از خودت بشنوم.

[نام]


[با ایمیل، شماره تلفن، لینک وب سایت، لوگو و کانال های رسانه های اجتماعی خود امضا کنید]

 


09. از وبلاگ سفر خود کسب درآمد کنید
 

به همان اندازه که نوشیدن یک پیانا کولادا در کنار استخر هتل عجیب به نظر می‌رسد، لزوماً هزینه‌های آن را پرداخت نمی‌کند. بنابراین، می توانید از یکی یا همه این نه روش خلاقانه برای کسب درآمد از وبلاگ نویسی استفاده کنید:

 

01. پست های حمایت شده: اکثر وبلاگ های مسافرتی پست های حمایت شده را به عنوان منبع درآمد اصلی خود منتشر می کنند. با شریک زندگی خود در مورد هدف و طول پست و میزان دریافتی در ازای آن توافق کنید. یک وبلاگ نویس مسافرتی به طور متوسط ​​برای هر پست حمایت شده 200 دلار دریافت می کند.


به عنوان مثال، یک پست حمایت‌شده در مورد خدمات قایق‌رانی کارائیب می‌تواند درباره بهترین راه برای پرش جزیره‌ای باشد، و شما چندین بار در مقاله و زمانی که تجربه خود را در استفاده از خدمات آن‌ها مرور می‌کنید، شرکت قایق‌رانی را ذکر کرده و به وب‌سایت آنها پیوند می‌دهید. فقط به یاد داشته باشید که یادداشتی را درج کنید که این پست برای حفظ اعتماد خوانندگان شما حمایت مالی شده است.

02. بازاریابی وابسته: بسیاری از وبلاگ نویسان سفر نیز از بازاریابی محصولات یک شرکت دیگر پورسانت دریافت می کنند. شما محصولات آنها را در وبلاگ، حساب‌های رسانه‌های اجتماعی و دیگر پلتفرم‌ها با استفاده از یک پیوند ردیابی منحصربه‌فرد تبلیغ می‌کنید و از هر فروش سود می‌برید. برای شروع، برای برنامه های بازاریابی وابسته ثبت نام کنید و خوانندگان را بفرستید تا از پیوندهای معرفی پیشنهادی خرید کنند.


در اینجا برخی از برنامه‌های مشترک وابسته به سفر وجود دارد که باید در نظر بگیرید: Expedia Group Affil

iate Program، Booking.com Affiliate Program، Amazon Associates، Skimlinks و AWIN.

03. تبلیغات: 94 درصد از وبلاگ های مسافرتی تبلیغات می فروشند. با اجرای تبلیغات در وب سایت خود پول دریافت کنید.

نکته: اگر سایت شما در است، می‌توانید Google AdSense را مستقیماً از بازار برنامه به وبلاگ خود اضافه کنید.

تصویر Google AdSense برای ایده ای برای نحوه کسب درآمد از وبلاگ سفر خود Google AdSense تصویر برای ایده ای برای نحوه کسب درآمد از وبلاگ سفر خود


04. محتوای ممتاز: برای باز کردن جریان درآمد اضافی، برای اطلاعات انحصاری بیشتر و محتوای تولید فشرده، مانند راهنماهای ممتاز، قابل دانلودهای دیجیتال یا کتاب‌های الکترونیکی، از خوانندگان هزینه در نظر بگیرید. به عنوان مثال، اگر نقشه PDF با تمام رستوران های وگان پاریس تهیه کرده اید، می توانید برای دانلود آن 5 دلار از خوانندگان دریافت کنید.

05. اهدا: کمک‌های مالی در دنیای تولید محتوا محبوب‌تر می‌شوند، بنابراین از درخواست آنها نترسید. کمک های مالی را از طریق Patreon، PayPal، Zelle، Venmo، و یا حتی چک های کاغذی از طریق پست بپذیرید.

06. کارگاه ها و دوره ها: شما احتمالاً در زمینه کاری خود متخصص هستید، به خصوص اگر اغلب سفر می کنید. نکات و ترفندهای خود را در ازای پرداخت با یک دوره آنلاین یا کارگاه حضوری با خوانندگان به اشتراک بگذارید. به عنوان مثال، دو زوج مشهور مسافرتی که پشت طراحی کلاب لایف هستند، یک دوره آموزشی رسانه های اجتماعی و ویرایش عکس ارائه می دهند.

07. فریلنسر: لزوماً مجبور نیستید از محتوای سفر خود درآمد کسب کنید. شما می توانید انتخاب کنید که یک فریلنسر دیجیتالی عشایری باشید و در حین کاوش در جهان، از اجرای کنسرت های آنلاین کسب درآمد کنید.

08. فروش عکس و فیلم: از فروش آنلاین عکس های خود درآمد کسب کنید. اگر صاحب یک هواپیمای بدون سرنشین هستید، این می‌تواند راهی عالی برای فروش فیلم‌های ویدیویی ممتاز به شرکا باشد، که تولید آن برای آنها آسان نیست. در اینجا راهنمای ما در مورد چگونگی کسب درآمد به عنوان یک عکاس سفر است.


علاوه بر این، بسیاری از وبلاگ نویسان سفر، مانند Aloha Jana، از فروش فیلترهای از پیش تعیین شده رنگ عکس به دیگرانی که می خواهند تصاویر خود را زیباتر کنند، درآمد کسب می کنند.

عکس موبایلی از وبلاگ سفر آلوها جانا با فیلترها عکس موبایلی از وبلاگ سفر آلوها جانا با فیلتر


09. محصولات را بسازید و بفروشید: اقلام مارک دار مانند مایو، عینک آفتابی و وسایل مسافرتی را بفروشید یا به فروش برسانید.


نکته: می توانید یک فروشگاه آنلاین به وبلاگ خود اضافه کنید تا مستقیماً از سایت خود بفروشید.


 

10. از بهترین ها بیاموزید (نمونه های وبلاگ مسافرتی)
 

گاهی اوقات بهترین راه برای راه اندازی یک وبلاگ این است که ببینید دیگران قبل از شما چگونه این کار را انجام داده اند. این کاربران وب‌سایت‌هایی برای وبلاگ‌های سفر ایجاد کرده‌اند که به ما احساس می‌کنند در تمام سفرهایشان در کنار آنها هستیم:

Bums لیست سطل

Bucket List Bums به وضوح می‌داند که خوانندگانش چه می‌خواهند: اطلاعاتی برای کمک به برنامه‌ریزی سفرهایشان. او فراتر از عکس‌های سفر با کیفیت بالا و خیره‌کننده، پست‌های وبلاگ خود را بر اساس کشور در زیر «مکان‌ها» سازمان‌دهی می‌کند و به خوانندگان اجازه می‌دهد مقصد مورد علاقه خود را کشف کنند. او همچنین به وضوح تعریف می کند که مسافران چند روز باید در هر مکان سپری کنند، همانطور که در این پست سه روز در باجا مشاهده می کنید.


جدا از اینکه به خوانندگانش ارزش می دهد، او با ظرافت باعث می شود وبلاگش برای او نیز کار کند. او پیوندهای وابسته را به صفحه فروشگاه خود اضافه کرده است و همچنین آنها را هوشمندانه در شرح تصاویر جاسازی کرده است.

مثال وبلاگ سفر توسط Bucket List Bums مثال وبلاگ سفر توسط Bucket List Bums


آنیکا پاننو

وبلاگ سفر آنیکا پاننو مدرن و تعاملی است - برای مخاطبان هدف او که به دنبال تکرار همان تجربه در سفرهای خود هستند عالی است. او علاوه بر اینکه فوراً توجه بازدیدکنندگان خود را با جلوه پیمایش اختلاف منظر در صفحه اصلی خود جلب می کند (شامل ویدیو و تصاویر حرکتی با حرکت اسکرول) جزئیات محتوایی را ارائه می دهد که مستقیماً با مخاطبانش صحبت می کند.


به عنوان مثال، پاننو اقامت های پیشنهادی خود را با یک سیستم رتبه بندی نشانه یورو مفید ارزیابی می کند، همانطور که در راهنمای آخر هفته او به لیسبون، پرتغال دیده می شود. این به خوانندگان این امکان را می‌دهد تا به سرعت متوجه هزینه‌های مرتبط با فهرست‌های او شوند، بدون اینکه برای یافتن محدوده‌های قیمتی مایل اضافی را طی کنند. برای توسعه معاملات برند خود نیز، او هوشمندانه یک صفحه مشارکت اختصاصی ایجاد کرده است.

الهام‌بخش نحوه راه‌اندازی وبلاگ سفر با وبلاگ آنیکا پاننو نشان داده شد الهام‌بخش نحوه راه‌اندازی وبلاگ سفر با وبلاگ آنیکا پاننو نشان داده شد.


عکس ماجراجویی صهیون

همین که در صفحه اصلی Zion Adventure Photog فرود بیایید، به شما این حس را می دهد که در حال بازدید از پارک طبیعی همنام هستید. از آنجایی که این وبلاگ نویس مسافرتی محلی در جنوب یوتا است، به ارائه این تجربه فراگیر در سراسر وبلاگ کمک می کند.


از نظر محتوا، پست‌های وبلاگ پیاده‌روی آنها همگی به طور مداوم طول، دشواری، مکان، زمان رفتن، جزئیات مسیر و بخش‌های اطلاعات اضافی را مشخص می‌کنند. هم بازدیدکنندگان معمولی و هم خوانندگان جدید به طور یکسان می توانند به راحتی پست ها را مرور کنند و اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنند. آنها همچنین یک فراخوان واضح برای اقدام برای دنبال کردن آنها در اینستاگرام برای رشد و مشارکت جامعه خود در خارج از سایت دارند.


این احساس خوشامدگویی به استراتژی کسب درآمد از وبلاگ آنها نیز تسری پیدا می کند: آنها خدمات عکاسی مختلفی را ارائه می دهند و یک برنامه قیمت گذاری شفاف برای حمایت از تجربه خوانندگان خود ارائه می دهند.فراتر از مرحله برنامه ریزی

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 28
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 1
 • بازدید امروز : 29
 • باردید دیروز : 2
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 50
 • بازدید ماه : 44
 • بازدید سال : 135
 • بازدید کلی : 3,473