loading...

بروز شو

01. یک مرکز رویداد برو به ایجاد کنید یک فضای آنلاین ایجاد کنید تا به عنوان ایستگاه فرماندهی مرکزی رویداد و ابزار بازاریابی شما عمل کند. با هدایت مهمانان خود به یک فضای آنلاین مرکزی که تمام جزئیات روی

5 روشی که می تواند رویداد بعدی شما را بهینه کند

علیرضا بازدید : 254 دوشنبه 19 ارديبهشت 1401 نظرات (0)


01. یک مرکز رویداد برو به ایجاد کنید

یک فضای آنلاین ایجاد کنید تا به عنوان ایستگاه فرماندهی مرکزی رویداد و ابزار بازاریابی شما عمل کند. با هدایت مهمانان خود به یک فضای آنلاین مرکزی که تمام جزئیات رویداد شما را در خود جای داده است، می توانید مطمئن شوید که هر شرکت کننده جدیدترین و مرتبط ترین اطلاعات را دارد. وب سایت شما همچنین بهترین راه برای تماس افراد با شما است. یا یک وب سایت رویداد کامل ایجاد کنید یا یک صفحه اضافی به سایت موجود خود که به رویداد خود اختصاص داده شده است اضافه کنید.


به عنوان مثال، رویدادهایی که مستقیماً به یک تجارت خاص مرتبط نیستند، معمولاً وب سایت خود را دارند، مانند کنفرانس ها، جشنواره های موسیقی، عروسی ها و نمایشگاه های تجاری. وب‌سایت Creative Retail Awards 2022 را به عنوان نمونه بررسی کنید—همه صفحات، از جمله صفحه اصلی، جزئیات رویداد مهم را در خود جای داده و رویداد را تبلیغ کنید:

ساخت ایمیل تنها در 4 دقیقه | آموزش کامل ساخت [Gmail + Yahoo]


با این حال، برای کسب و کارهایی که رویدادهای ذینفعان را برنامه ریزی می کنند، منطقی تر است که یک صفحه رویداد را در وب سایت موجود خود بگنجانند. به عنوان مثال، Core Attack Fitness صفحات منوی اضافی را برای برنامه کلاس و رویدادهای ویژه خود در وب سایت استودیو خود اضافه کرد:


چه از ابتدا یک وب سایت ایجاد کنید یا نه، طراحی وب شما باید از برند یا موضوع شما تقلید کند. از رنگ‌ها و فونت‌های متناظر استفاده کنید و تصاویر جذاب و باکیفیت از سخنرانان، رویدادهای قبلی، محل برگزاری یا هر چیز دیگری که به ارزش می‌افزاید، بگنجانید. سپس، می‌توانید یک سیستم مدیریت رویداد، مانند رویدادهای Wix، برای مدیریت فروش بلیط، پاسخ‌گویی به درخواست‌ها، ارتباطات مهمان و زمان‌بندی مستقیماً از وب‌سایت خود یا برنامه دانلود کنید.


هنگام ایجاد یک صفحه رویداد یا وب سایت، جزئیات مهمی مانند:

 • محل
 • تاریخ و زمان
 • برنامه
 • موضوع
 • هشتگ های شبکه های اجتماعی
 • بلندگوها
 • حامیان


اگر میزبان یک رویداد مجازی هستید را به سایت خود متصل کنید—فقط مطمئن شوید که برای مهمانان خود دستورالعمل های واضح در مورد نحوه ورود به سیستم را ایمیل کنید. برای کسانی که قصد برگزاری یک رویداد جشن دارند، مانند عروسی، برای الهام گرفتن از این نمونه های وب سایت عروسی را بررسی کنید. . خواهید دید که هر زوج چگونه سایت خود را خلاقانه طراحی کرده اند تا آن را برای خود منحصر به فرد کند.


02. به راحتی بلیط ها را بفروشید و یک برنامه صندلی ایجاد کنید

برای بهینه سازی واقعی رویداد خود، بلیط های سفارشی برای فروش در وب سایت خود ایجاد کنید. به این ترتیب، مهمانان می‌توانند بدون نیاز به برقراری ارتباط با سازمان‌دهندگان، آنها را خریداری کنند و فرآیند را برای همه افراد درگیر ساده‌تر کند.


با رویدادهای، فقط قیمت، محدودیت شرکت کنندگان و روش پرداخت را انتخاب کنید. می‌توانید پرداخت‌های آنلاین را از وب‌سایت خود با کارت‌های اعتباری یا PayPal بپذیرید، یا پرداخت‌های حضوری با پول نقد یا  POS را انتخاب کنید. و اگر رویداد شما رایگان است، قیمت بلیط خود را صفر کنید تا همچنان بتوانید فروش بلیط را پیگیری کنید.


برای اینکه به مهمانان خود استقلال بیشتری نسبت به تجربه خود بدهید، از Seating Map Builder برای ایجاد نمودار صندلی استفاده کنید – این برای رویدادهایی مانند کنسرت، رویدادهای ورزشی یا حتی تورهای اتوبوس ایده آل است. می‌توانید از یک الگوی مکان آماده استفاده کنید یا یکی از آن را از ابتدا بسازید، و نمادهایی را برای نشان‌دهنده نشانگرهای مهم در محل برگزاری خود، مانند صحنه و بالکن نیم‌ساخت اضافه کنید. علاوه بر این، صندلی‌ها را با کد رنگی بر اساس قیمت بلیط گروه‌بندی می‌کنند تا برای صندلی‌های بهتر، افزایش درآمد و تقاضای رویداد هزینه بیشتری دریافت کنند.


هنگامی که مهمانان بلیط خود را خریداری کردند، ایمیلی حاوی بلیت PDF و کد QR دریافت خواهند کرد. کسانی که از دستگاه‌های iOS استفاده می‌کنند نیز می‌توانند بلیت‌های خود را به کیف پول اپل خود اضافه کنند و سازمان‌دهندگان رویداد می‌توانند اپلیکیشن Wix Owner را دانلود کنند تا RSVP‌ها را پیگیری کنند.

03. یکپارچه تبلیغ کنید و با مهمانان ارتباط برقرار کنید

شما یک رویداد هیجان انگیز ترتیب دادید، اما بدون تبلیغات رویداد، مردم نمی دانند چگونه بلیط بخرند. بازاریابی رویداد نیاز به یک استراتژی روشن دارد. ارتباط شفاف و منسجم بین

سازمان‌دهندگان و شرکت‌کنندگان کلیدی هستند و ابزارهای دیجیتالی مانند خدمات بازاریابی ایمیلی و ابزارهای اتوماسیون می‌توانند به برنامه‌ریزان رویداد کمک کنند تا به این مهم دست یابند.


با این حال، به سادگی بدون ایجاد یک طرح، ایمیل ارسال نکنید. اهداف رویداد را تعیین کنید، مخاطبان خود را تقسیم بندی کنید و ارتباطات را متناسب با آن تنظیم کنید. سپس، از استراتژی های بازاریابی مانند بازاریابی ایمیلی، رسانه های اجتماعی و تبلیغات دیجیتال برای فروش رویداد خود استفاده کنید.


طبق یک مطالعه رویدادهای Endless، 40٪ از بازاریابان رویداد معتقدند بازاریابی ایمیلی موثرترین کانال برای تبلیغ رویداد است. ایجاد یک کمپین تبلیغاتی را در نظر بگیرید که برای رویداد جذابیت ایجاد می کند یا ایمیل هایی با پیشنهادات انحصاری و تصاویر رویداد قبلی ارسال کنید تا مهمانان بالقوه را هیجان زده کنید.


اگر امیدوارید در رویداد خود مشتریان جدیدی را جذب کنید، آنها را از طریق کل قیف فروش دنبال کنید. پس از رویداد یک ایمیل خودکار ارسال کنید تا بازخورد جمع آوری کنید، رویداد را خلاصه کنید یا به سادگی از حضور آنها تشکر کنید. این باعث می‌شود رویداد شما تا زمانی که ممکن است در ذهن شما باقی بماند.


همچنین می‌توانید از اتوماسیون برای تأیید خرید بلیط، ارسال خودکار یادآوری‌ها، به‌روزرسانی‌ها و یادداشت‌های تشکر استفاده کنید – فقط باید در مورد پیام خودکار و زمان شروع آن تصمیم بگیرید. به عنوان مثال، اگر میزبان یک مهمانی لباس هستید و می خواهید به شرکت کنندگان یادآوری کنید که لباس بپوشند، در ابتدای فرآیند برنامه ریزی خود ایمیلی بنویسید و تنظیم کنید تا به طور خودکار قبل از رویداد برای مهمانان ارسال شود.


همانطور که روند برنامه ریزی را ادامه می دهید، هر گونه به روز رسانی یا تغییر را به مهمانان ایمیل کنید. حتی می‌توانید برای رویدادهای صمیمی‌تر مانند نشست‌ها یا ملاقات‌ها، انجمن‌های گفتگو ایجاد کنید تا شرکت‌کنندگان بتوانند زودتر با هم صحبت کنند.

فهرست کامل انواع بازاریابی [40 استراتژی موثر]

04. مدیریت رویدادهای روز خود را ساده کنید

سازمان کلید موفقیت رویداد است. برنامه می تواند به عنوان دستیار شخصی شما عمل کند و مستقیماً با وب سایت شما یکپارچه شود تا از اجرای یکپارچه رویداد اطمینان حاصل کند. این بدان معناست که می توانید زمان بیشتری را برای لذت بردن از رویداد و زمان کمتری را برای تمیز کردن آشفتگی های لجستیکی صرف کنید. به عنوان مثال، یک فرآیند ثبت نام روان، اولین تاثیر مثبت را ایجاد می کند. از ویژگی check-in برای سرعت بخشیدن به روند و سازماندهی لیست مهمانان خود استفاده کنید.


همانطور که رویداد شما آشکار می شود، با تشویق مهمانان به گرفتن عکس و به اشتراک گذاری آنها در برنامه گالری مشترک، تجربه ای جذاب ایجاد کنید. سپس، شرکت کنندگان می توانند پس از پایان رویداد، تصاویر یکدیگر را بررسی کنند.


05. سنجش موفقیت رویداد

برنامه ریزی یک رویداد با اهداف روشن از ابتدا به شما کمک می کند تا وظایف را بهتر اولویت بندی کنید و موفقیت رویداد را ارزیابی کنید.


در حالی که انجام این کار ممکن است برای همه موارد مرتبط نباشد، رویدادهای بازاریابی و تجاری باید دارای معیارها یا شاخص‌های نقطه کلیدی (KPI) باشند، مانند:


تعداد شرکت‌کنندگان در برابر تعداد افرادی که بلیط خریده‌اند

 • تبدیل مشتری
 • سرنخ های جدید
 • اشاره و مشارکت در رسانه های اجتماعی
 • رضایت شرکت کنندگان
 • درآمد
 • ROI کلی مثبت


وقتی رویداد به پایان رسید، KPIهای اولیه و گزارش تحلیل رویدادهای خود را مقایسه کنید. به دنبال هر گونه اتفاق ناگوار باشید و تعیین کنید که برای دفعه بعد چه کاری را می توانید متفاوت انجام دهید.


هر کاربر می‌تواند به این گزارش دسترسی داشته باشد که داده‌های فروش بلیت دقیقی را ارائه می‌کند، مانند زمانی که بیشترین بلیط را فروخته‌اید و کدام نوع رویداد محبوب‌ترین است. شاید شما یک راهنمای تور شهری هستید که سعی می کنید محبوب ترین گردش خود را تعیین کنید. این داده‌ها می‌تواند به شما کمک کند تصمیم بگیرید که بازدیدهای موزه بیشتری را در روزهای دوشنبه برنامه‌ریزی کنید یا تورهای معماری را در پنجشنبه‌ها.


برای برندهایی که از رویدادها برای تبدیل مشتریان استفاده می کنند، مهمانان را از طریق قیف فروش دنبال کنید، از طریق ایمیل و رسانه های اجتماعی با مهمانان تعامل کنید. در مورد عکس‌ها، داستان‌ها و تصاویر مربوط به رویداد را ارسال کنید. همانطور که قبلاً ذکر شد، مطمئن شوید که ایمیل‌های «متشکرم» را ارسال کرده و پیوندی به وب‌سایت خود اضافه کنید تا مهمانان بتوانند عکس‌های رویداد را بررسی کنند.

برچسب ها سایت , رویداد , اینترنت ,
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 28
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 1
 • بازدید امروز : 32
 • باردید دیروز : 2
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 53
 • بازدید ماه : 47
 • بازدید سال : 138
 • بازدید کلی : 3,476