loading...

بروز شو

هدف گذاری مجدد فیس بوک: چرا اینقدر موثر است و چگونه شروع کنیم

علیرضا بازدید : 57 یکشنبه 11 ارديبهشت 1401 نظرات (0)

هنگامی که یک وب سایت برای نام تجاری خود ایجاد می کنید، به یاد داشته باشید که یک فرم تماس یا مشترک را اضافه کنید تا بتوانید دوباره با بازدیدکنندگان خود ارتباط برقرار کنید. با این حال، بسیاری از حواس‌پرتی‌ها و اولویت‌های رقابتی اغلب افراد را قبل از اقدام، از وب‌سایت‌ها دور می‌کنند. پس چگونه می توانیم این را حل کنیم؟ هدف گذاری مجدد فیس بوک


در این مقاله، به این خواهیم پرداخت که چگونه می توانید هدف گذاری مجدد فیس بوک را در استراتژی بازاریابی رسانه های اجتماعی خود بگنجانید تا تبلیغات خود را در مقابل بازدیدکنندگان قبلی وب سایت قرار دهید. سپس، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه اولین کمپین هدف گذاری مجدد خود را راه اندازی کنید. می توانید کمپین خود را با استفاده از راه اندازی و مدیریت کنید. این ابزار از یادگیری ماشینی پیشرفته برای هدف قرار دادن خودکار افرادی که از سایت شما بازدید کرده اند استفاده می کند.

هدف گذاری مجدد فیس بوک چیست؟

هدف گذاری مجدد یک روش تبلیغات آنلاین است که برای نمایش تبلیغات به افرادی که زمانی از وب سایت شما بازدید کرده اند استفاده می شود. این تبلیغات در پلتفرم‌های فیسبوک از جمله اینستاگرام و شبکه مخاطبان آن‌ها برای مخاطبان شما ظاهر می‌شوند و راهی عالی برای تنظیم تلاش‌های بازاریابی فیسبوک شما هستند.


مخاطب شما چه خواهد دید؟ در حالت ایده‌آل، محتوای شخصی‌سازی شده را ارائه می‌دهید که به سرعت توجه افراد را به خود جلب می‌کند - مانند نمایش محصولی که اخیراً مشاهده کرده است.

نحوه ایجاد پیام های برند موثر

علیرضا بازدید : 69 یکشنبه 11 ارديبهشت 1401 نظرات (0)

تصور کنید در حال تماشای فیلمی هستید که در آن قهرمان داستان هیچ شخصیت و احساسی ندارد. هر چیزی که آنها می گویند کاملاً با اعمال و شخصیتی که در ابتدا ایجاد کردند در تضاد است. دنبال کردن داستان فوق العاده سخت خواهد بود، حتی اگر وجود داشته باشد. بدون یک داستان منسجم یا یک قهرمان جذاب، مخاطب از منطقه خارج می‌شود یا بدتر از آن بیرون می‌رود.


وقتی این اتفاق در فیلم‌ها می‌افتد، می‌توانید فیلمنامه‌نویسی بد را مقصر بدانید. اما زمانی که مخاطب نمی تواند داستان یک کسب و کار را دنبال کند، نتیجه پیام های ناموثر برند است. بنابراین، چگونه از این اتفاق برای برند خود جلوگیری می کنید؟


علاوه بر ایجاد یک سایت عالی برای برند خود و ایجاد لوگوی خود، صرف زمان برای پیام‌رسانی برند شما باعث ارتقای کسب و کار شما می‌شود. در زیر، انواع مختلف پیام‌رسانی برند، چارچوبی که برای ایجاد چارچوب خود استفاده می‌کنید و همچنین نکاتی در مورد نحوه استفاده از آن را توضیح خواهیم داد.

هاست ابری چیست؟ (و چرا میزبانی چند ابری آینده است)

علیرضا بازدید : 62 شنبه 10 ارديبهشت 1401 نظرات (0)

در جولای 2018، آمازون حدود 100 میلیون دلار آمریکا را پس از تنها یک ساعت توقف در طول فروش روز نخست خود از دست داد. در آگوست 2020، قطعی سرور گوگل را تحریک کرد و نه تنها بر خود شرکت تأثیر گذاشت، بلکه بهره‌وری بسیاری از مشاغل وابسته به ابزارهای همه‌جای آن را کاهش داد. و در می 2021، یک قطعی جهانی دیگر به طور موقت 10 درصد از اینترنت را از بین برد که بر غول های تجارت الکترونیک مانند آمازون و eBay تأثیر گذاشت.


در سال‌های پس از آن، میزبانی ابری برای رسیدگی به مشکلات بالقوه مضری مانند این تکامل یافته است. ما در جهانی به هم پیوسته زندگی می کنیم که در آن مشاغل با هر اندازه به زیرساخت جهانی وب متکی هستند که قابلیت اطمینان و امنیت وب سایت پیشرفته و همچنین تداوم کسب و کار را ارائه می دهد. و در حالی که 100٪ آپتایم هرگز تضمین نمی شود، میزبانی چند ابری چیزی بسیار نزدیک ارائه می دهد.


اگر به فکر ایجاد یک وب سایت یا راه اندازی یک تجارت هستید، انتخاب یک راه حل میزبانی که از هاست چند ابری استفاده می کند، قابلیت اطمینان را بدون به خطر انداختن عملکرد سایت تضمین می کند.


مطمئن نیستید که این جمله پیشبرد فناوری برای شما چه معنایی دارد؟ در این مقاله، میزبانی چند ابری و اینکه چرا با نیازهای میزبانی همه مشاغل  از شرکت‌ها گرفته تا مشاغل کوچک مطابقت دارد، بررسی خواهیم کرد.

50 سایت تبلیغاتی رایگان برای تبلیغ آنلاین وب سایت شما

علیرضا بازدید : 46 شنبه 10 ارديبهشت 1401 نظرات (0)

50 سایت تبلیغاتی رایگان برای تبلیغ آنلاین وب سایت شما 50 سایت تبلیغاتی رایگان برای تبلیغ وب سایت شما به صورت آنلاین

هنگامی که کسب و کار کوچک خود را راه اندازی کردید و یک وب سایت ایجاد کردید، باید این خبر را به مشتریان بالقوه منتقل کنید. در حالی که راه های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد - از جمله وبلاگ نویسی، بازاریابی ایمیلی و سئو - تبلیغات آنلاین یکی از موثرترین روش ها است.


اگرچه تبلیغات اغلب گران تلقی می شود، اما در واقع برای شرکت هایی با بودجه بسیار امکان پذیر است. در واقع، پلتفرم‌های زیادی به شما امکان می‌دهند با هزینه‌ی صفر تبلیغات کنید، از جمله دایرکتوری‌های آنلاین، پلتفرم‌های اجتماعی و موارد دیگر.


برای صرفه جویی در کار شما، ما لیستی از 50 سایت تبلیغاتی رایگان عالی را برای تبلیغ وب سایت شما گردآوری کرده ایم. برخی از آنها نیازی به ارسال سریع URL ندارند، در حالی که برخی دیگر نیاز به رویکرد استراتژیک تر و متفکرانه تری دارند. همچنین می توانید این نمونه های تبلیغاتی عالی را برای الهام گرفتن بررسی کنید.

 

نحوه میزبانی وب سایت: راهنمای گام به گام برای مبتدیان

علیرضا بازدید : 57 چهارشنبه 07 ارديبهشت 1401 نظرات (0)

در دنیایی که فناوری دائماً در حال تکامل است، کسب‌وکارها باید مرتبط باقی بمانند و ارتباط باز با مشتریان را حفظ کنند. یک وب‌سایت رایگان مدرن و حرفه‌ای یکی از راه‌های همگام شدن با مخاطبان است، اما بدون میزبانی قابل اعتماد، حتی حرفه‌ای‌ترین سایت با طراحی خوب هم بی‌فایده است.


با تقریباً 200+ میلیون وب‌سایت فعال آنلاین، میزبانی ابری به دلیل مقیاس‌پذیری، امنیت، سرعت و دسترسی به مزیت‌های فزاینده‌ای تبدیل شده است. هنگام ساختن یک سایت برای خود، گزینه های زیادی دارید: آیا سازنده وب سایتی را انتخاب می کنید که دارای میزبانی وب ایمن، قابل اعتماد و رایگان باشد یا اینکه به تنهایی برای یک ارائه دهنده میزبانی وب خرید کنید؟


در این مقاله، همه چیزهایی را که برای تصمیم‌گیری آگاهانه در مورد نحوه میزبانی وب‌سایت نیاز دارید، بررسی می‌کنیم.

چگونه زمین آسانسور خود را با مثال میخکوب کنید

علیرضا بازدید : 24 سه شنبه 06 ارديبهشت 1401 نظرات (0)

بسیاری از کارآفرینان با این تصور که باید مخاطبان خود را به اندازه کافی جلب کنند و به طور شفاهی تحت تأثیر قرار دهند تا دسته چک خود را بیرون بیاورند، به طرح آسانسور خود نزدیک می شوند. حقیقت این است که یک زمین خوب فراتر از این است. بله، راه اندازی آسانسور می تواند با موفقیت سرمایه گذاران را هنگام شروع یک کسب و کار جذب کند، اما طرح های موثر می تواند به جذب مشتریان جدید و شروع گفتگوها و همکاری های ارزشمند نیز کمک کند.

چگونه یک زمین آسانسور ایجاد کنیم

از رویدادهای شبکه ای، مصاحبه های شغلی و گردهمایی های حرفه ای گرفته تا یک آسانسور سواری واقعی، می توانید از سخنرانی آسانسور خود برای معرفی واضح و مختصر خود و بازاریابی مهارت های خود استفاده کنید. یک مطالعه بدنام در سال 2015 موجی را در سراسر جهان به وجود آورد تا دامنه توجه انسان را با ماهی قرمز مقایسه کند، به طور متوسط ​​9 ثانیه - بنابراین یک صدای آسانسور واضح و مختصر می تواند به شما در برقراری ارتباط بیشتر در این بازه زمانی کمک کند.

برای ایجاد یک سخنرانی موثر در آسانسور - مهم نیست که برای چه کسی و کجا صحبت می کنید - این چهار قانون کلی را دنبال کنید. برای درک بهتر، من از یک برنامه مدیریت زمان به عنوان مثال در تمام مراحل استفاده کرده ام.

هاست ابری چیست؟

علیرضا بازدید : 47 سه شنبه 06 ارديبهشت 1401 نظرات (0)

میزبانی چند ابری چیست؟ میزبانی چند ابری چیست؟


در جولای 2018، آمازون حدود 100 میلیون دلار آمریکا را پس از تنها یک ساعت توقف در طول فروش روز نخست خود از دست داد. در آگوست 2020، قطعی سرور گوگل را تحریک کرد و نه تنها بر خود شرکت تأثیر گذاشت، بلکه بهره‌وری بسیاری از مشاغل وابسته به ابزارهای همه‌جای آن را کاهش داد. و در می 2021، یک قطعی جهانی دیگر به طور موقت 10 درصد از اینترنت را از بین برد که بر غول های تجارت الکترونیک مانند آمازون و eBay تأثیر گذاشت.


در سال‌های پس از آن، میزبانی ابری برای رسیدگی به مشکلات بالقوه مضری مانند این تکامل یافته است. ما در دنیایی به هم پیوسته زندگی می کنیم که در آن مشاغل با هر اندازه به زیرساخت جهانی وب متکی هستند که قابلیت اطمینان و امنیت وب سایت پیشرفته و همچنین تداوم کسب و کار را ارائه می دهد. و در حالی که 100٪ آپتایم هرگز تضمین نمی شود، میزبانی چند ابری چیزی بسیار نزدیک ارائه می دهد.


اگر به فکر ایجاد یک وب سایت یا راه اندازی یک تجارت هستید، انتخاب یک راه حل میزبانی که از هاست چند ابری استفاده می کند، قابلیت اطمینان را بدون به خطر انداختن عملکرد سایت تضمین می کند.


مطمئن نیستید که این جمله پیشبرد فناوری برای شما چه معنایی دارد؟ در این مقاله، میزبانی چند ابری و اینکه چرا با نیازهای میزبانی همه مشاغل - از شرکت‌ها گرفته تا مشاغل کوچک مطابقت دارد، بررسی خواهیم کرد.

همه چشم ها به طراحی شما: راهنمای معاصر برای تصاویر وب سایت

علیرضا بازدید : 64 دوشنبه 05 ارديبهشت 1401 نظرات (0)

نگاهی به دهه‌های 1990 تا 2020 نشان می‌دهد که چگونه تصاویر طراحی وب‌سایت از نمادهای ثابت، پیکسلی و مسطح به تصاویری روان، با کیفیت بالا و ابعادی تبدیل شده است. اکنون، چالش امروز طراحان وب، استفاده از ابزارهای بصری پیشرفته برای یافتن یک زبان بصری شیک است که زیبایی شناسی، تجربه کاربری و عملکرد کلی سایت شما را افزایش می دهد.


در این مقاله، نقش تصاویر در طراحی وب، انواع منیفولد و ابزارهای تغییر بازی موجود را بررسی خواهم کرد. سپس با Adi Huri، مدیر محصول خلاق WOW (تیم نوآوری بصری Wix) می‌نشینم تا پنج روش برتر برای پیاده‌سازی تصاویر در طراحی وب شما را کشف کنم.

تعداد صفحات : 3

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 28
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 1
 • بازدید امروز : 26
 • باردید دیروز : 2
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 47
 • بازدید ماه : 41
 • بازدید سال : 132
 • بازدید کلی : 3,470