loading...
بروز شو
علیرضا بازدید : 95 دوشنبه 09 خرداد 1401 نظرات (0)

واقعیت: تعداد افراد شاغل در صنعت خدمات طراحی وب در ایالات متحده طی پنج سال گذشته به طور متوسط ​​4.8 درصد کاهش یافته است.


این به این دلیل نیست که طراحی وب از اهمیت کمتری برخوردار است. برعکس - هر دقیقه 175 وب سایت ایجاد می شود - با افراد بیشتری از پلتفرم های ایجاد وب سایت برای ساختن وب سایت بدون نیاز به اتکا به طراحان حرفه ای استفاده می کنند.


با این حال، یک جستجوی سریع در آمار طراحی وب انجام دهید، و با تصویر متفاوتی از این صنعت مواجه خواهید شد: تصویری که در حال پیشرفت است، پر از اعداد تبدیل قابل توجه و فرصت های شغلی فراوان. دلیل بین این دو دنیا؟ بیشتر آمارهای چشمگیر موجود در مورد طراحی وب یا قدیمی یا غیرقابل تأیید هستند.


به عنوان مثال، بسیاری از منابع معتبر دوست دارند به خود ببالند که 94٪ از مردم می گویند که طراحی زیبایی بد دلیل بی اعتمادی آنها به یک وب سایت است. با این حال، آنها اشاره نمی کنند که این آمار از تحقیقات آکادمیک منتشر شده در سال 2004 مشتق شده است - زمینه ای بسیار متفاوت با نحوه تعامل ما با وب در سال 2022، زمانی که تجربه کاربر در راس اولویت های بازدیدکنندگان قرار دارد.


این مقاله چه برای انتقال قدرت طراحی وب، درک فضای رقابتی، یا انتخاب طرح بعدی برای سرمایه‌گذاری، استخراج مرتبط‌ترین و قابل تأییدترین آمار است که اطلاعات بیشتری در مورد دنیای طراحی وب سایت در سال 2022 نشان می‌دهد. خلاصه زیر به شما کمک خواهد کرد که نه تنها چگونه یک وب سایت طراحی کنید، بلکه چگونه یک وب سایت موفق برای مخاطبان امروزی طراحی کنید.

علیرضا بازدید : 112 شنبه 07 خرداد 1401 نظرات (0)

هوا گرم‌تر می‌شود، پرندگان غوغا می‌کنند و خلاقیت فراوان است - به لطف انجمن سازندگان ما و نمایشگاه Webflow.

خواه این یک سایت نمونه کار جدید جالب باشد، یا برخی از قابلیت های شبیه سازی سرگرم کننده - آوریل مملو از پروژه های Webflow بود که باید آنها را بررسی کنید.

خلاصه این است.

علیرضا بازدید : 88 سه شنبه 03 خرداد 1401 نظرات (0)

یکی از اولین قدم ها در راه اندازی یک کسب و کار، تعیین بازار هدف است. این مرحله به تنهایی می تواند مبنایی باشد برای اینکه چه محصولاتی ایجاد می کنید، چگونه برند تجاری خود را نشان می دهید و در نهایت برای چه کسانی بازاریابی می کنید.

با در نظر گرفتن این موضوع، باید دارایی هایی را توسعه دهید که با بازار هدف شما همخوانی داشته باشد. با ایجاد وب سایتی شروع کنید که نشان دهنده کسب و کار شما باشد و از زبان و تصاویر مرتبط با مخاطبان شما استفاده کند. در نظر بگیرید که در چه جایگاهی می توانید قرار بگیرید و چه چیزی کسب و کار شما را از رقبا جدا می کند. از آنجا می‌توانید پیام‌ها، برندسازی و تبلیغات طراحی شده برای بازار هدف خود ایجاد کنید و سرنخ‌های بیشتری را به مشتریان تبدیل کنید.

به خواندن ادامه دهید تا در مورد تعریف بازار هدف خود بیشتر بدانید و نکات تخصصی در مورد نحوه اجرای این هدف گذاری در استراتژی کسب و کار خود را به دست آورید.


بازار هدف چیست؟

بازار هدف شما مصرف کننده اصلی محصول شماست. هنگامی که بدانید این کیست، می توانید تلاش های برندسازی و بازاریابی خود را به سمت آنها تنظیم کنید.

یک بازار هدف می تواند از گروه وسیعی تشکیل شود، مانند مردان متاهل بالای 40 سال در ایالات متحده، یا می تواند کاملاً محدود باشد، مانند زنان شهری، آگاه به سلامت و گیاهخوار در تگزاس. بازار شما به نیازهای مصرف کننده خاص آدرس های محصول شما بستگی دارد.

سه جنبه کلیدی بازار هدف عبارتند از:

جمعیت شناسی: سن، جنسیت، درآمد، تحصیلات یا وضعیت شغلی.

جغرافیا: موقعیت اصلی بازار شما.

ویژگی های شخصیتی: چه چیزی را دوست دارند و چه چیزی را دوست ندارند، همچنین از کجا خرید می کنند و مارک های مورد علاقه شان.

برای مشخص کردن بازار هدف خود، باید داده های مربوط به جایگاه محصول، مشتریان و رقبای خود را تجزیه و تحلیل کنید.

علیرضا بازدید : 239 دوشنبه 02 خرداد 1401 نظرات (0)

طبق گزارش FBI در سال 2020 از جنایات اینترنتی، 791790 کسب و کار حملات سایبری را در آن سال گزارش کردند که 69 درصد افزایش در مجموع گزارش ها نسبت به سال 2019 نشان می دهد.


از اسکریپت بین سایتی، که در آن مهاجمان خطوط جدیدی از کد را در اجزای وب‌سایت ناامن وارد می‌کنند، تا حملات فیشینگ که حساب‌های ایمیل گروهی را هدف قرار می‌دهند و بدافزارهای مخرب با پیوندهای فایل مبهم، امنیت سایبری یک نگرانی فزاینده برای صاحبان مشاغل کوچک است. به همین دلیل، ضروری است که آنها اصول اولیه امنیت سایبری و نحوه محافظت از سیستم های خود را در برابر نقض داده ها در طول عملیات روزانه خود، چه ایجاد یک وب سایت یا راه اندازی یک شبکه خصوصی، درک کنند.

امنیت سایبری چیست؟

امنیت سایبری حفاظت از اطلاعات محافظت شده و داده های حیاتی آنلاین است. سازمان‌ها و کسب‌وکارهای کوچک اقدامات امنیت سایبری را برای دفاع از داده‌های حساس در برابر تهدیدات داخلی و خارجی و بهترین آمادگی برای حمله انجام می‌دهند.


برای بهبود سیستم‌های دفاعی و متحد کردن آژانس‌های فدرال، جو بایدن، رئیس‌جمهور ایالات متحده، قانون تقویت امنیت سایبری آمریکا را در تاریخ 1 مارس 2022 امضا کرد. این قانون اکنون همه نهادهای زیرساختی حیاتی را ملزم می‌کند که حملات را به آژانس امنیت سایبری و امنیت زیرساخت (CISA) گزارش دهند. هدف سازمان دولتی مدیریت و کاهش ریسک است.


همانطور که گفته شد، با بهبود زیرساخت های ملی، روش های هکرها نیز بهبود می یابد. در حالی که از بین بردن همه تهدیدها تقریباً غیرممکن است، می‌توانید با ایجاد یک موقعیت امنیتی سایبری قوی، یک اصطلاح صنعتی که به اثربخشی یک سیستم اشاره دارد، قرار گرفتن در معرض هکرها را تا حد زیادی کاهش دهید.

علیرضا بازدید : 92 یکشنبه 01 خرداد 1401 نظرات (0)

چه در Spotify یا Tidal موسیقی پخش کنیم، چه در یک برنامه رادیویی در SoundCloud تنظیم کنیم، چه کلیپ‌ها را در YouTube تماشا کنیم یا آهنگ‌هایی را از یک برنامه زنده در اینستاگرام به اشتراک بگذاریم، روش استفاده از فناوری برای تعامل با موسیقی به‌طور چشمگیری – و به طور مداوم – از اوایل تغییر کرده است. دهه 2000 امروزه، پخش موسیقی 84 درصد از درآمد صنعت موسیقی ایالات متحده را تشکیل می دهد. Kings of Leon اولین گروهی بود که آلبوم دیجیتال NFT را در سال 2021 منتشر کرد. و TikTok چارت ها را تصاحب کرده است و به هنرمندان فرصت های جدیدی برای نمایش صدای خود و دستیابی به مخاطبان جدید می دهد.


در حالی که صنعت موسیقی به تکامل خود ادامه می دهد و امکانات برای رشد بی پایان است، برخی چیزها هرگز تغییر نمی کنند. داشتن یک هویت نام تجاری مشخص برای گروه خود، از جمله لوگوی گروه متمایز، یکی از بهترین دارایی های برندسازی است که می توانید داشته باشید، حتی در عصر دیجیتال جدید.


استفاده از سازنده لوگو برای ایجاد لوگوی گروه، راهی عالی برای مشخص کردن زیبایی بصری شماست تا بتوانید به جای طراحی روی موسیقی خود تمرکز کنید. در اینجا ما تعدادی از بهترین آرم های گروه، به علاوه چند نکته مفید برای الهام بخشیدن به آرم های خود را جمع آوری کرده ایم.

علیرضا بازدید : 99 شنبه 31 اردیبهشت 1401 نظرات (0)

صاحبان مشاغل، خود خالقان مانند هنرمندان و عکاسان، کارآفرینان - و همه افراد در این بین - همه از ایجاد یک وب سایت یک هدف دارند: به اشتراک گذاشتن ایده ها، خدمات و محصولات خود با جهان. روشی که ما در آن را می بینیم، این فقط به ترافیک وب سایت شما بستگی ندارد، بلکه با اطمینان از اینکه همه کسانی که بازدید می کنند می توانند با محتوای شما تعامل داشته باشند، بستگی دارد.


همیشه اینطور نیست. ممکن است تعجب کنید که به دلیل ناتوانی، 1 میلیارد نفر در سراسر جهان - که 15٪ از جمعیت جهان است - نمی توانند به بیشتر اطلاعات یا خدمات اینترنت دسترسی داشته باشند. درصدی مانند این باید تغییر کند و به لطف تکامل دسترسی به وب سایت، این تغییر خواهد کرد.

علیرضا بازدید : 58 جمعه 30 اردیبهشت 1401 نظرات (0)

در حالی که هوش مصنوعی تنها چند دهه پیش کار علمی تخیلی بود، بسیاری از مردم اکنون به طور روزانه با این فناوری تعامل دارند، چه گوش دادن به یک لیست پخش انتخاب شده در Spotify، چه تماشای یک برنامه پیشنهادی در نتفلیکس یا پرسیدن صدای گوگل. دستیار تنظیم تایمر آشپزخانه


و مصرف‌کنندگان تنها کسانی نیستند که از این فناوری سود می‌برند – طبق یک مطالعه گارتنر در سال ۲۰۱۹، ۳۷ درصد از کسب‌وکارها هوش مصنوعی را به شکلی پیاده‌سازی کرده‌اند.


در حالی که به نظر می رسد فقط موفق ترین شرکت ها می توانند سود ببرند، پیشرفت در فناوری به این معنی است که شرکت های مقیاس کوچکتر نیز می توانند از قدرت هوش مصنوعی در عملیات روزانه خود استفاده کنند.


اما در کسب و کار کوچک خود از کجا شروع کنید؟ گزارش McKinsey در سال 2018 نشان داد که از بین تمام عملکردهای شرکت، بازاریابی بیشترین سود را از هوش مصنوعی دارد. بنابراین، پس از ایجاد یک وب‌سایت، سعی کنید صدها ابزار هوش مصنوعی در دسترس و مقرون به صرفه را لایه‌بندی کنید تا نیازهای مشتریان خود را بهتر بشناسید، آنها را با بهترین محصولات مطابقت دهید و در زمان بهینه برای خرید به آنها دسترسی پیدا کنید.


در این مقاله، مزایا و چالش‌های هوش مصنوعی را بیشتر بررسی می‌کنیم و به شما کمک می‌کنیم تا بفهمید چگونه می‌توانید از این فناوری پیشرفته برای تقویت تلاش‌های بازاریابی کسب‌وکار کوچک خود به بهترین شکل استفاده کنید.

علیرضا بازدید : 81 پنجشنبه 29 اردیبهشت 1401 نظرات (0)

رشد کسب و کار رشد کسب و کار

بر اساس گزارش منتشر شده توسط اداره سرشماری ایالات متحده، برنامه های تجاری جدید بین سال های 2020 تا 2021 20.6 درصد افزایش یافته است. از آنجایی که کارآفرینان بیشتری با راه اندازی یک کسب و کار به دنبال فرصت های جدید بودند، برخی شاهد رشد قابل توجهی بودند. به عنوان مثال، خرده فروشان تجارت الکترونیک و خدمات تحویل غذا در طول همه گیری COVID-19 افزایش یافت.


اگر کسب‌وکار شما در طول تغییرات جهانی رشد نکرد، به این معنی نیست که شانس خود را از دست داده‌اید. همه کسب‌وکارها می‌توانند با اجرای استراتژی رشد مناسب به سطح جدیدی از موفقیت دست یابند، خواه ارائه خدمات یا محصول بهتر یا هدف قرار دادن یک بازار جدید در کل. برای کمک به بردن کسب‌وکارتان به مرحله بعدی، به نحوه رشد کسب‌وکار، انواع استراتژی‌های رشدی که می‌توانید اتخاذ کنید، و نحوه تعیین آمادگی یک شرکت برای رشد را نشان خواهیم داد.

علیرضا بازدید : 98 چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401 نظرات (0)

این روزها ما فقط ویدیوها را تماشا نمی کنیم. ما با آنها در زمان واقعی تعامل داریم. چه در یک کنفرانس آنلاین شرکت کنیم، چه یک رویداد ورزشی پخش شده را مشاهده کنیم یا در اجرای زنده کمدین مورد علاقه خود شرکت کنیم، لحظاتی از خنده و هیبت، تعلیق و تشویق را به اشتراک می گذاریم، مهم نیست چقدر از دیگران در حال کوک کردن دور هستیم. به همین دلیل است. جادوی مشترک، بسیاری از کسب و کارها برای تعامل با مخاطبان به ویدیوی زنده روی می آورند. امروزه، هر کسی می‌تواند از صفحات رسانه‌های اجتماعی خود یا حتی در وب‌سایت ایجادشده خود، پخش زنده داشته باشد.


در این راهنما، نحوه پخش زنده در یوتیوب را به صورت گام به گام یاد خواهید گرفت. ما همچنین نکات و ایده هایی را برای الهام بخشیدن به شما در هنگام ایجاد محتوای ویدیویی خود به اشتراک خواهیم گذاشت. اگر هنوز راه‌اندازی نکرده‌اید، از مولد نام YouTube برای راه‌اندازی کانال خود با نام عالی استفاده کنید.

 • YouTube Live چیست؟
 • مزایای پخش زنده برای کسب و کار شما
 • چگونه با YouTube Live شروع کنیم
 • نحوه پخش زنده در یوتیوب: 3 راه
 • نکاتی برای پخش زنده موفق YouTube
 • 11 روش برای تبلیغ پخش زنده YouTube شما

علیرضا بازدید : 106 سه شنبه 27 اردیبهشت 1401 نظرات (0)

پس از یک نسل از «زندگی کن، بخند، عشق بورز» و «YOLO»، جای تعجب نیست که ژنرال Z شعار تبلیغاتی را کمی «شاد» بداند. با این حال، شعارها نمرده اند - آنها فقط از کمپین های برند فراتر رفتند و اکنون جنبش های ایدئولوژیک جهانی را به قدرت می رسانند. شعارهای قوی مانند «پرندگان واقعی نیستند» برای «لغو فرهنگ» نه تنها بخشی از فرهنگ لغت روزانه ما شده است، و هر تکرار می تواند جهان را برای بهتر یا بد شکل دهد.


در حالی که "شیر دارید؟" ممکن است در سال 2022 مانند دهه نود تأثیر نداشته باشد، ایده پشت آن مانند همیشه بی انتها است: شعارها یک ابزار زبانی قدرتمند برای کمک به ثبت نام تجاری شما در حافظه جمعی هستند. در اینجا، جذاب‌ترین شعارها را بررسی می‌کنیم، چرا که آنها کار می‌کنند و به شما کمک می‌کنند تا یکی از شعارهای خود را پیدا کنید.

 

تعداد صفحات : 3

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 28
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 6
 • بازدید امروز : 5
 • باردید دیروز : 29
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 193
 • بازدید ماه : 519
 • بازدید سال : 1,098
 • بازدید کلی : 6,020